Eltelsat Firma Handlowo-Usługowa Joanna Leja

Nowy targ

Opinie o Eltelsat Firma Handlowo-Usługowa Joanna Leja

ondrasz

Lepiej płacą za pracę na Słowacji. Jak umiesz trzymać nerwy na wodzy to nieźle zarobisz. Mieszkanie bez luksusu żarełko do bani. Ale sklep na poziomie. Aaa ważna informacja: Jak masz problem to lecisz z nim do szefowej. Nigdy do szefa.

DR

Sporo wymagają. Zawsze można liczyć na wsparcie szefostwa. Grafik ustalają sami pracownicy/szef się do tego nie miesza/ to ogromny plus/ Nie tolerują fuszery . Mnie pasuje.

ulo

Roboty masa. Powinni zatrudnić dodatkowe osoby do prac w terenie. Zarobić można.Szef wymagający..Szefowa bardzo,bardzo fajna.

damian

Współpracuje z Eltelsatem. Nie mam uwag. Szefowa super.

Marko

Pracowałem ,polecam.

Zostaw opinię o Eltelsat Firma Handlowo-Usługowa Joanna Leja - Nowy targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltelsat Firma Handlowo-Usługowa Joanna Leja