Opinie o Roman Orkusz Serwis Rtv Telewizja Kablowa Podgórze Orkusz Roman w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Roman Orkusz Serwis Rtv Telewizja Kablowa Podgórze Orkusz Roman. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Roman Orkusz Serwis Rtv Telewizja Kablowa Podgórze Orkusz Roman o rekrutacji.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roman Orkusz Serwis Rtv Telewizja Kablowa Podgórze Orkusz Roman w Wałbrzych

Czy pracownicy Roman Orkusz Serwis Rtv Telewizja Kablowa Podgórze Orkusz Roman mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Estii Nowy wpis

Całkowity brak szacunku dla klijetow.Pracuje w szpitalu od początku miesiąca mam 1 dzień wolny,przemęczona zaplanowałam sobie dzisiejszy dzień przed tel.i przez jakiegoś chciwego chytrusa,który żałuję pieniędzy na zatrudnienie osoby dyżurującej w wolne dni muszę się denerwować.Zero jakiejkolwiek informacji o awarii,podejście poniżej krytyki!!Mam nadzieję że Wasi klienci zrezygnują tak jak ja z Waszych USŁUG chyt

Marek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie kablówka , i jeszcze nie uprzejmi traktują swoich klientów jak intruzów

Dominik Nowy wpis

Jako nowy pracownik mogę tu liczyć na pomoc ze strony innych?

Firma Roman Orkusz Serwis Rtv Telewizja Kablowa Podgórze Orkusz Roman poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Malgosia

W godzinach od 8-17 wyłączane zostają wszystkie kanały związane z TVP. Zaś po 17 wszystko cudem się pokazuje. Jak się dzwoni do siedziby, wciskają ci serwis, za który musisz zapłacić.

Olla

Wiecznie znikają kanały i trzeba ustawiać dla emerytów to koszmar. Przez to nerwy i stres bo noe można oglądnąć ulubionego programu

Remik

Dobra praca spowodowała taki spokój na forum? Szkoda dla szukających pracy!

Grzegorz

Nie ma informacji na temat pracy. Ktoś mi zdradzi jakie wakaty?

Garbarska

Masakra Sobota 21.08.2019r. brak już 3raz po 40minut telewizji, brak numeru kontaktowego aby zgłosić awarię, Prezes tej pseudo telewizji ma w (usunięte przez administratora) swoich klientów, którzy go utrzymują! Za co bierzesz pieniądze!

Masakra!!!

Masakra !!

lukaszwch

Międzygalaktyczna telewizja-kanały hd to tylko w nazwie-jakosc vhs.Zrezygnowałem i mam nc+ abonament 30 zł przy podstawowym pakiecie 70 kanałów-a jakosc prawdziwego hd.Wiatr,deszcz,śnieg sygnał zawsze jest a na kablówce lekki wiaterek i brak sygnału.

Hhhh

Bardzo kiepska jakość obrazu.

Garbarska

Pieniądze zbierać potrafią, ale lekko popada i człowiek jest bez kablówki, czeka dobę na ich reakcje, żadnego telefonu do zgłoszenia reklamacji.złodzieje

@Garbarska

Zgodzę się, kanały w wietrzne i deszczowe dni zamrożone, reakcja na usterki po 24 h, częste zmiany kolejności kanałów, nie polecam lepsza wlasna satelita

Zostaw merytoryczną opinię o Roman Orkusz Serwis Rtv Telewizja Kablowa Podgórze Orkusz Roman - Wałbrzych

Roman Orkusz Serwis Rtv Telewizja Kablowa Podgórze Orkusz Roman
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Niepodległości 102
    Wałbrzych