Studnie Marzanna Szlachtycz

Kaława

Opinie o Studnie Marzanna Szlachtycz

R

Nie uczciwy człowiek! Zrobił telefonicznie zamówienie na 2 paczki części, ktoś się napracował żeby to opakować, zamówić kuriera, zapłacić za przesyłkę, a ten pseudo biznesmen nie odbiera przesyłki, przez co na nadawce spada po raz drugi koszt przesyłki. Odradzam jakikolwiek kontakt z tym człowiekiem!

Krzysztof

Witam firma, wiercila u mnie dwie studnie jedna w Rybojadach, druga w Swiebodzinie. Ta w Rybojadach mam juz drugi rok i nie mam problemu z woda. Jesli chodzi o kontakt z firma nie mam rzadnych zastrzezen.

Piotr Szlachtycz

W nawiązaniu do wpisu Pana Marka wyjaśniam ,że sprawa w sądzie nie toczyła się i nie toczy . Nikt do mnie się w tej sprawie nie zgłaszał.Jeśli ma odwagę cywilną niech określi się z nazwiska i poda kontakt.Piotr Szlachtycz telefon 798970240

TomDom

Jak pamiętam zawsze tam były same problemy. Odradzam.

Wiesław

Ta firma montowała mi studnię 2 lata temu a ostatnio odwiert wraz z pompą robione były u mojego szwagra. Nie ma żadnego skażenia na obydwóch terenach. Wszystko działa bez problemu i jak na razie do wykonanej pracy zarzutów nie mam.

xxx

osoba wydająca opinię sama jest taka zgodnie z powiedzeniem bo każdy sądzi podług siebie.( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Studnie Marzanna Szlachtycz - Kaława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studnie Marzanna Szlachtycz