Usługi Stolarskie Adam Szaniawski

Siedlce

Usługi Stolarskie Adam Szaniawski

Opinie o Usługi Stolarskie Adam Szaniawski

Agata

@Niezadowolony klient, twoja opinia na temat firmy Usługi Stolarskie zawiera poważne oskarżenia, czy jesteś pewien, że masz na nie odpowiednie argumenty? W innym przypadku pozostali użytkownicy mogą ją zinterpretować jako pomówienie! Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy?

Niezadowolony klient
@Agata 14.09.2018 22:50

Dowody są niepodważalne. Niestety każdy uczy się na swoich błędach. Dzielo do tej pory nie zostało wykonane. I na pewno nie jestem jedyną osobą która PAN FACHOWIEC tak załatwił.

Niezadowolony klient

Oszust...uciekac jak najdalej od tego miejsca.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Usługi Stolarskie Adam Szaniawski? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Robert

Robote wykonuje bardzo dobrze , widać ze zna sie na fachu , POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

edek

Uciekać jak najdalej od Szaniawskiego z Siedlec Głąb nie słowny a do tego partacz i brudas.

Dominik
@edek 24.07.2017 13:56

Bardzo dobra robota, widać ze zna sie na fachu , robote wykonuje świetnie

Zostaw opinię o Usługi Stolarskie Adam Szaniawski - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Stolarskie Adam Szaniawski