Usługi Stolarskie Piotr Skorek

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Usługi Stolarskie Piotr Skorek
0 0 6 1

Opinie o Usługi Stolarskie Piotr Skorek

człowiek

ten pan chciałby żeby pracować non stop 6 dni po 10+ godzin. nie zdziwił bym się jak by kazał przyjść w wigilię bo 1 i 3 maj to dla niego nie jest święto.

stolarz

najuczciwszy drobnych przedsiębiorców u jakich pracowałem. nie ma się czego przyczepić w sprawach finansowych bo kasę miałem zawsze na czas a płacił mi ze 25 razy ale niestety ma tródny charakter(męczyucho) więc praca dla ludzi o mocnych nerwach bo lamentuje strasznie i z tego powodu zwolniłem się a do tego bardzo wymagający gość ale daje się lubić.

Zostaw opinię o Usługi Stolarskie Piotr Skorek - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Stolarskie Piotr Skorek