Opinie o Zakład Stolarski Błażej Płuciennik w Przyjma

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Stolarski Błażej Płuciennik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Stolarski Błażej Płuciennik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Stolarski Błażej Płuciennik w Przyjma

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Zakład Stolarski Błażej Płuciennik możliwa jest praca na podstawie B2B?

Aleksandra Nowy wpis

Po moim ostatnim wpisie i kontakcie z innymi poszkodowanymi, rozmawiałam telefonicznie z żoną właściciela. Powiedziałam, iż wiem, że jest więcej poszkodowanych i na pewno tego tak nie zostawimy. W końcu zwrócili zaliczkę w ratach, ale cała sprawa trwała kilka miesięcy i kosztowała nas sporo nerwów. Radzę omijać tę firmę.

Paub Nowy wpis
@Aleksandra

Witam, czy żona ma na imię Wioletta ? Szukamy wykonawcy i po wyszukaniu danych pojawiła mi się ta strona.

Jaka jest kultura pracy w Zakład Stolarski Błażej Płuciennik?

Aleksandra

Skoro mają zarejestrowaną firmę, my mamy umowę i całą korespondencję pomiędzy moim mężem a właścicielką, która kręci, że odda pieniądze. Jak można pozwolić, aby bezkarnie ludzi (usunięte przez administratora)

M
@Aleksandra

My też mamy umowę, potwierdzenie przelewu, wyrok sądu, komornik umorzył sprawę bo nie ma z czego odzyskać pieniędzy. A w zapewnienia tej Pani o zwrocie pieniędzy proszę nie wierzyć. Tyle razy już nas zapewniali i nic. Nie mamy zamiaru odpuścić, cały czas jesteśmy w kontakcie z prawnikiem.

mb

Jestem w bardzo podobnej sytuacji, jest korespondencja bardzo na ich niekorzyść, decyzja sądu, teraz opłaciłem komornika, procedura trwa... jednak czytając to, co Panie tutaj piszą, tracę nadzieje na odzyskanie długu :/

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Zakład Stolarski Błażej Płuciennik po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku dam prace dla stolarza. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aneta

Strasznie podzielone opinie, już sama nie wiem o co chodzi. Trochę nie rozumiem, jak cała ekipa mogłaby być zamieszana w branie zaliczek i niekończenie roboty. No ale różne rzeczy się zdarzają. Ktoś wie czy te sprawy jakoś się rozwiązały?

Aleksandra
@Aneta

Czekamy na zwrot zaliczki. Śmiem twierdzić, że właściciele od początku chcieli tylko nas 0szukać - wziąć pieniądze i nie pojawić się więcej u nas.

Natalia

Od początku były same kłopoty z ta firmą. Państwo wzięli zadatek i przekladali termin wykonania schodow o 3 miesiace zwodzac nas. Ostatecznie po straszeniu policją wykonali schody które już po pół roku nadały się do reklamacji. Od ROKU czasu zwodza nas, a to covid, zepsute auto i kolejne kłamstwa. Okropna firma. Pozew w drodze ! Będziemy ciągnąć sprawę dla zasady. Nie odpuszczę. Zapraszam do założenia pozwu zbiorowego. Mail nuska59@spoko.pl

mb

Na początku wszystko fajnie, robią schody, nawet całkiem starannie, jednak firma zupełnie nie radzi sobie z terminami, co w efekcie kończy się pospiechem, kiepskim wykończeniem i obiecankami, że wrócą naprawić. Błędem i naiwnością z mojej strony było dawać im całość pieniędzy, (uwierzyłem dlatego, że mieli przyjechać do znajomego z podobną robota, byli, niestety z podobnym skutkiem). W efekcie zostałem z nieskończoną robota i m.in. odpadającymi cokołami - początkowo słyszałem zapewnienia, że przyjedziemy, naprawimy, potem co chwile przekładanie terminu, co trzy dni „pan mi jeszcze da trzy dni”, słyszałem tylko kłamstwa, granie na czas i tak przez kilkanaście tygodni. Ostatecznie po dłuższym czasie „dogadaliśmy się” na reklamacje i zwrot kosztów za wycenę i dokończenie pracy przez innego wykonawcę. Koniec końców brak odzewu, unikanie telefonów, wiocha i żenada. W internecie można znaleźć informacje, że firma ma długi i podobne opinie do tej. Pozew w drodze. Odradzam stanowczo.

Nie wiem skąd tak dużo negatywnych opinii. Schody zostały wykonane ładnie, solidnie. Wykonawcy po sobie zostawili porządek a do tego byli bardzo uczynni i pomocni przy jeszcze jednym zleceniu, które było nieplanowane. Zdecydowanie polecam

@Michał

Te negatywne opinie wynikają z tego że wiele osób zostało (usunięte przez administratora) i okradzionych. Państwo brali zaliczki i na tym kontakt się urywał. Od około dwóch lat nie mogę odzyskać swoich pieniędzy, mam prawomocny wyrok sądu, ale Ci Państwo ponoć nic nie mają, nie zarabiają i nie ma jak ściągnąć od nich należności. Ale skoro u Pana pracowali to mam nadzieje, że teraz będą mogli spłacać swoje długi, bo na pewno tego nie podarujemy,

X
@Marta

Jestem kolejnym oszukanym klientem. Można się z Panią skontaktować prywatnie ?

Arek
@Marta

@Marta również zostałem przez nich (usunięte przez administratora) Co tydzień zbywają, że za tydzień oddadzą kase. Jest jakiś sposób na nich?

Ilona
@Michał

A ile zapłaciłeś i czy wszystko było terminowo wykonane?

@Ilona

Wszystko bylo wykonane w terminie! Bardzo czysta i profesjonalna robota. My osobiscie jestesmy bardzo zadowoleni. Nie moge wypowiadac sie na temat innych. Cena tez byla bardzo konkurencyjana zatem zadowolenie jest podwojne.

Nie mam pojecia z kad te negatywne I nieprawdziwe opinie. Ktos ewidentnie stara sie zaszkodzic Panstwu Pluciennik. Ja z mojej strony calkowicie polecam tych przemilych i pracowitych ludzi. Od samego poczatku bezproblemowy kontakt, wszystko uzgadniane bylo na biezaco. Schody wykonane dla nas sa solidne i piekne a w dodatku w bardzo dobrej cenie

Justyna
@Karolina

Nie wszystkim się tak poszczęściło jak Pani. Ja mam mnóstwo sms-ów z zapewnieniami od Pani Wioletty że do nas jadą. Zlecenie miało być wykonane do końca kwietnia, czekałam do końca czerwca i dalej nic. Obecnie od początku lipca czekam na zwrot zadatku, znowu sms-y że za kilka dni, po niedzieli...Proszę nie pisać że negatywne opinie są nieprawdziwe jeśli nie ma Pani takiej pewności, jeśli Pani jest zainteresowana mogę udowodnić ich poczynania. Dla mnie również Ci Państwo wyglądali na pracowitych i skromnych ludzi (robili u mnie wcześniej schody), teraz jednak uważam ich za kłamców i naciągaczy.

@Justyna

Mam ten sam problem. Zaliczke zapłaciłem i teraz cisza.. Trzeba wspólnie zgłosić sprawę. Proszę o kontakt 504997147

smasting
@Dawid

Dobry wieczor Mam ten sam problem Zapłaciliśmy zaliczkec 4000 zl i schodów nie ma. Czekaliśmy od czerwca i co chwile wymówki kolejne.w koncu poprosiłam o zwrot pieniędzy, i niby w poniedziałek ma pani Wiolleta zrobić przelew Podaj moj nr 608442 342

Smasting
@smasting

608 441 342

Miały być schody
@smasting

Obstawiam że nie zrobi. Ja też wpłaciłem zadatek, schody nigdy nie zostały wykonane . PAani Wioletta zawsze miała jakąś wymówkę i obiecywała zwrot. Sprawa jest w sądzie. Wygląda na to że pobierają zaliczki i spłacają nimi długi. Poszukajcie po NIP a zobaczycie ile jest spraw przeciwko tej pseudo firmie.

@Justyna

I jak się ma Pani sprawa? Czy schody zostały zrealizowane?

@Miały być schody

Jak skończyła się sprawa?

Kasza
@Karolina

Skoro nie prawdziwe to gdzie mój ZADDATEK za nie wykonane zlecenie?

Arek

Mam identyczną sytuację.

X

Wzbudzają zaufanie, podpisują umowę biorą zadatek, zwodzą, a na koniec nie odbierają telefonów. Nie dajcie się oszukać! Firma nierzetelna, (usunięte przez administratora)

Dariusz

Jesteśmy tydzień po montażu. Firma godna polecenia. Właściciele pracują osobiście, wiec nie ma żadnego problemu z uwagami co do montażu bo ich nie ma a jeśli coś to poprawiaja bez słowa. Mili i uśmiechnięci ludzie. Jesteśmy mega zadowoleni. W komplecie zrobiony piękny stół, RTV i stolik kawowy. Wszystko wykonane w najwyższej jakości. To co oferują właściciele to petarda. Robią super robotę. Kontakt z panią Wiolą bezproblemowy, zawsze tłumaczy i wyjaśnia. Oby więcej takich ludzi na mojej drodze. serdeczne pozdrowienia dla właścicieli i zapraszam zawsze na kawę jak będziecie w okolicy.

Katarzyna

schody zamówione i pomierzone w maju, realizacja 16-18 lipca 2021 r., wszystko pięknie i profesjonalnie w przyjaznej atmosferze :) polecam

MiA

We współpracy z Firmą bardzo podobało nam się profesjonalne podejście, miła obsługa oraz profesjonalne doradztwo. Po otrzymaniu informacji że zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez jednego stolarza, który wziął zaliczkę i nie wykonał schodów Pani Wiola zaproponowała nam współpracę bez pobierania zaliczki. Rozliczyliśmy się dopiero po zakończeniu prac. Bardzo zależało nam na czasie - od momentu podpisania zlecenia do realizacji minął zaledwie tydzień. To była dobra decyzja! Schody wyszły pięknie a balustrada to petarda ! Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za okazaną nam wyrozumiałość co do nie pobierania zaliczki. Cieszymy się ze trafiliśmy na uczciwych ludzi. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim, którzy planują, remontują lub budują swój dom.

Aaaa

Może zgłosicie sprawy do sądu w Koninie. Jak sąd dostanie kilka pozwów w 0odobnym czasie to się za nich weźmie.

Robert

U nas schody miały być wykonane na początku roku, do dzisiaj nie otrzymaliśmy zwrotu wpłaconego zadatku. Telefon milczy.

@Robert

Mam ten sam problem.. Proszę o kontakt. 504997147. Trzeba zebrać się i działać..

Każda wypowiedź się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Zakład Stolarski Błażej Płuciennik w miejscowości Przyjma, czekamy na info.

Dawid

Oj,wiedzę ze mam nie jesteście sami.. też zapłaciłem zaliczke i czekam od lutego.. widzę że będę mual problemy.. Dzwonię,pisze i zero odpowiedzi..

Podpisali umowę, wzięli zaliczkę i koniec kontaktu.

Potencjalny klient
@Gość

Bardzo proszę o informację jaki jest dalszy ciąg zdarzeń?

Potencjalny klient
@Gość

Bardzo proszę o informację jaki jest dalszy ciąg zdarzeń?

A

Podpisują umowę, biorą zaliczkę i tyle.

Aaa

Wzięli zaliczkę. Schodów niewykonali. Telefon milczy