Usługowy Zakład Stolarski Jerzy Lipiński

NIP: 6661068759 REGON: 310143544

Usługowy Zakład Stolarski Jerzy Lipiński

Opinie o Usługowy Zakład Stolarski Jerzy Lipiński

X

Najlepszy zakład pogrzebowy!! Profesjonalna obsługa, należyty szacunek do zmarłego i zrozumienie dla rodziny. Pełen profesjonalizm!

Zostaw opinię o Usługowy Zakład Stolarski Jerzy Lipiński - Sompolno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługowy Zakład Stolarski Jerzy Lipiński