Wamar-Sosenka S.C.

Gądki

Opinie o Wamar-Sosenka S.C.

Angela

Nie polecam tej firmy atmosfera fatalna,współpracownica fatalna, kompletnie nie potrafiąca się dogadać krzykliwa wprowadzająca zamęt i nerwowa atmosferę. Pracownicy nie kompetentni, brygadzista J. fałszywy lizodup mistrz obracania kota ogonem. Szef zaopatrzony w monitoring pełna inwigilacja i później bezpodstawne uwagi do wykonywanej pracy. Spora rotacja w biurze. Z opisanym wyżej składkami to prawda, przymus pracy 9.5h. Fatalne warunki pracy syf, brudne szatnie,brudne śmierdzace kible, zimą nie zapewniona odpowiednia temperatura w hali. Bardzo zły epizod mojego życia. Praca psychicznie wyniszczajaca!!!!!

Jurek

Polecam tą firmę. Niezłe zarobki, wyśmienita atmosfera i szanujące siebie i pracowników szefostwo.

Raikkonen
@Jurek 16.10.2016 18:13

chyba jakiś k@#$a żart ?! Jurek po pierwsze nie ma, nie miał i nie będzie miał neta, a po drugie nie chleje od 12 lat więc na trzeźwo takich głupot by nie pieprzył ...

kocham Kinge

Dwóch synów (właściciele) biło się w pracy przy pracownikach. Latały biurka... Była to walka o ojca, master szefa. Nie polecam.

nimb

[usunięte przez moderatora] ubezpieczenie płacą od wynagrodzenia minimalnego. Zamontowali system monitorujący, żeby mieć pracowników na oku, co świadczy o zupełnym braku zaufania, taktu i szacunku wobec podwładnych. Takie rodzinne firemki zresztą są najgorsze - dorobkiewicze, z których każdy chciałby rządzić. W końcu zaczniesz mieć dylematy, czyje polecenia masz wykonywać najpierw. Porażka. Nie polecam tej firmy. [usunięte przez moderatora] A zapłacenia zaległej faktury nie można się [usunięte przez moderatora] doprosić - zawsze jest ta sama śpiewka: oni też czekają na płatności od wierzycieli.

pic
@nimb 29.01.2013 18:01

byłam -bałagan cukiernik nie jest cukiernikiem a prawdziwy nie ma szans się wykazać tylko każe mu się sprzątać

Zostaw opinię o Wamar-Sosenka S.C. - Gądki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wamar-Sosenka S.C.