Prosper Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Śpionek

Pabianice

Opinie o Prosper Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Śpionek

klient

Bradzo Dobra Firma jeżeli chodzi o montaż i jakość okien i drzwi.Polecam z czystym sumieniem

Klient

Z punktu widzenia klienta- pracodawca traktuje tych ludzi bardzo źle . Godziny pracy w jakich u nas wymieniano okna i drzwi od 8.00 do 22.00 , następny dzień znowu to samo , pomiędzy pracami w jednym miejscu biegiem do następnego klienta na rozgrzebanie następnej pracy- w związku z przemęczeniem tych ludzi i nadmiaru obowiązków w kilku miejscach na raz prace w naszym magazynie zostały wykonane bardzo źle. Właściciel nie słowny !!!! Wszystko na swoją stronę . Sprawdzajcie umowy bardzo dokładnie bo was oszuka!!! Jaki właściciel taka firma.

JARZYNA
@Klient 29.10.2015 08:54

Właściciel zna się na robocie jak mało kto , doradził mi w kluczowych kwestiach , także jestem zadowolony z tej firmy. Drzwi były zrobione w terminie bez żadnych problemów. 1 klamka była lekko uszkodzona to w ciągu 2 dni wymienili. Polecam z czystym sumieniem PROSPERA

andrzej 77

WSPANIAŁA FIRMA. SZEFOSTWO TO LUDZIE , KTÓRZY POTRAFIĄ ZE WSZYSTKIMI SIE DOGADAĆ I BARDZO DBAJĄ O SWOICH PRACOWNIKÓW. PRACA DLA TYCH LUDZI TO PRAWDZIWA PRZYJEMNOŚĆ.

Zostaw opinię o Prosper Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Śpionek - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prosper Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Śpionek