counter
1 2 21 5 1
Nowa

Pracuje w tej firmie od wrzesnia wszystko jest ok srodki na czas dostarczane nic nie trzeba rozcienczac pracownicy firmy tez ok moze sie ktos miga od pracy to potem was zwalniaja moja opinia do tej firmy bd.

Były pracownik. Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam, omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Koordynatorzy w Sławkowie odnoszą się do ludzi w sposób tak arogancki i pozbawiony szacunku, że jest to wręcz prostactwo. Nie tylko nie przystoi osobom na stanowisku, mającym pod sobą pracowników, ale w ogóle w jakichkolwiek relacjach międzyludzkich. Nie potrafią zadbać o najprostsze rzeczy jeśli chodzi o organizację pracy. Zmuszają do robienia zastępstw (czyli tak naprawdę nadgodzin, bo poza własną pracą trzeba jeszcze nadprogramowo wykonać robotę za nieobecną osobę), a kompletnie nie chcą za nie płacić. W każdej rozmowie o zapłacie za nadgodziny zbywają pracownika pustymi obietnicami, że z kolejną wypłatą dostanie wyrównanie, co oczywiście najczęściej nie następuje. Chyba, że ktoś ma odwagę wejść z nimi w otwarty konflikt - bo walka o swoje ciężko i uczciwie zarobione pieniądze oraz odrobinę przyzwoitości w traktowaniu jest dla koordynatorów wypowiedzeniem wojny, podważaniem ich "autorytetu", działaniem na szkodę firmy, próbą skłócenia ze sobą zespołu. Zwykła wypłata bez nadgodzin też często się nie zgadza i trzeba się upominać o swoje, pilnować tego dosłownie na każdym kroku. Koordynatorzy obgadują każdą sprzątaczkę przed innymi sprzątaczkami, pogardliwie się o każdej wypowiadają za jej plecami, oczerniają, zależy im chyba by w teamie nie zapanowała jedność i solidarność, bo skłóconymi ludźmi łatwiej się rządzi. Zapytani o to oczywiście wszystkiego się wypierają. Właśnie w takiej atmosferze tam się pracuje. Jeśli macie choć trochę swojej godności, poczekajcie na trochę lepszą pracę.

Michał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Czy firma negatywnie podchodzi do osób bez wykształcenia ?

Texsass Nowy wpis

Nie polecam tej firmy na PKM sprzątaczki w Tychach do dzisiaj czekają na pieniądze już 2 miesiące nie dajcie się wciągnąć do tej firmy. Firma rzekomo zmieniła nazwę wszystko by tylko ludzią nie zapłacić. Szkoda tylko że nasze państwo na to pozwala ????

Iwo

Zawsze można zmienić pracę , nikt na siłę nie trzyma ale wypisywanie takich oskarżeń bezpodstawnych jest przesadą.

@Iwo

Zgadzam sie z Iwo ????

Nowa Nowy wpis
@Nowa

Oczywiscie Iwo ma racje pytajniki wyskoczyly zamiast ikonki brawo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ilona

Nie polecam tej firmy dla zmyly zmieniają nazwę bo pod obecną mają zła opinię. Choć mam umowę o pracę nie dostaję urlopu a w samej firmie panuje bałagan.

@Ilona

Ja pracuje od wrzesnia nie mam z firma zadnych problemow jak juz pisalam wszystko dostarczane co potrzebne nic nie musze rozcienczac nawet sami dzwonia czy mi czegos nie brakuje wiec ja mam dobre zdanie na temat tej firmy.

rafik

Witam od wrzesnia sie prosze o usuniecie usterki zwiazanej z zle dzialajacej myjki,Druga wazna sprawa mam umowe o praace a wczoraj był 10 i zero na kacie ,poprostu zal pl Firma Kogucik i nic pozatym Balagan w kadrach i jeszce raz Balagan ....

Sprzątaczka
 Problem
@rafik

Brak otrzymania wypłaty. Środki rozcieńczone. Uważajcie bo przepisują firmę na inną osobę. Kierownik z mojego obiektu będzie im składał wypowiedzenie i całe szczęście przyjdzie nowa firma. Pana Dariusza R oddaje do jurysdykcji sądu.

Pomponik

Nie polecam. Pracowałam we wrześniu pod tą firmą. Wypłata wg umowy o pracę do 10. a ja do tej pory nie dostałam pieniędzy. Tłumaczą się awaria banku itp . Sprawę oddaje do inspekcji pracy. Co do koordynatora nie miałam z nim żadnych problemów . Spoko osoba .

rafik
@Pomponik

Witam kolezanke tez bede tak musial zrobic oddac sprawe do inspekcji pracy bo za pazdziernik mi nie zaplacili wczoraj byl 10 i zero na kacie a mam umowe o prace pozdrawiam Firma Kogucik

sprzątaczka
@Nowa

Ciekawe raj na ziemi ,żyć nie umierać tak wspaniale to dlaczego tak firma się buja z ogłoszeniami wciąż potrzebują ludzi tam gdzie jest dobrze ludzie nie odchodzą.Nie pisz tu że ktoś jest nierobem i pisze jak go zwolnią bo inteligentni ludzie sami odchodzą jak im zle a pozostają ci którzy myślą że na nic lepszego go nie stać na tym bazuje firma !

sprzątaczka

Kobiety omijajcie tą firmę szerokim łukiem .Oszczędzanie na kosmetykach z 5 litrów mydła robiłyśmy 25 litrów szok sama woda wszystko odbija się na jakości wykonywania usług.Kadry oraz przełożeni są opryskliwi i nie dbają czy wam czegoś nie brakuje .Był przypadek że z jednego obiektu na drugi obiekt przewozili mopy żeby nie kupować.Nie polecam tej firmy

nici

Nie polecam pracy w tej firmie robią z ludzmi co chcą podpisują umowę po 2 lub 3 miesiącach masz wypowiedzenie z pracy nowi koordynatorzy śmiech na sali mąż i żona mąż beszczelny za bardzo wczuł się w role zachowuje się jak dyktator o kasę też trzeba się upominać

Mlody
@nici

Nie polecam tej pseudo firmy. (usunięte przez administratora) straszą, A jak się człowiek odezwie wyrzucają z pracy. Koordynatorzy nowi to masakra bezczelnie, chamscy, wulgarny. Ludzie omijanie ta firme bo szkoda nerwow

Agnieszka

@szkot a ile współpracowałeś z tą firmą?

szkot
Klient

Jeżeli ktoś chce tą firmę zatrudnić to nie polecam. Sprzątanie tragiczne. Mimo ciągłych wezwań do usunięcia usterek nie dzieje się nic w celu poprawy jakości sprzątania. Trzymajcie się od tej firmy z daleka i róbcie wszystko żeby u Was nie sprzątała. Żadne monity czy kary nie wpłyną na polepszenie jakości wykonywanych przez nich usług. Naprawdę tragedia nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Paulina

Jakie są godziny zmian i ile tych zmian jest?

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Lux Mark Lucyna Jusińska w mieście Chrzęsne? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Mark Lucyna Jusińska - Chrzęsne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad