pani papadopulos bardzo miła i profesjonalna. dobrze się z nią rozmawia.
firma obstawia m.in. bardzo ładne biuro przy ul. domaniewskiej,
budynek tulipan house. niestety szefowie biura niezbyt sensowni.
po pierwszym dniu sprzątania, nagle informacja, że zmywarka
pobiła butelki na wodę i że jest w związku z tym prośba o zwolnienie
obecnej sprzątaczki i zatrudnienie kogoś innego.
butelki zostały załadowane do zmywarki tak, jak poprzednia partia,
której zmywarka jakoś nie uszkodziła. nota bene, były to tanie
butelki z ikei, takie za 3 euro sztuka, w liczbie trzech, czterech.
przy zmywarce kręciła się odchodząca z firmy sprzątaczka z ukrainy.
stała tam, kiedy nowa sprzątaczka odkurzała salę konferencyjną,
w innej części biura....