Amb Usługi Porządkowe

Legnica

Opinie o Amb Usługi Porządkowe

oooooooooooooo.

popieram do puki robisz to jest super a pani 'barbara; na początku milusia nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie!!!

Pracowałem tam chwilę do puki nie zostałem źle potraktowany ale o tym nie chcę pisać nikt by nie chciał być traktowany jak "śmieć", praca w soboty porażka, bo trzeba robić tyle aż się zrobi ja pracowałem od 6:00 do około 21:00, a na sam koniec zostałem potraktowany jak śmieć. Dużo ludzi z tamtąd ucieka bo zmiany są co tydzień (1 zmiana w jeden tydzień 2 zmiana na drugi tydzień) SOBOTY OBOWIĄZKOWE. Nie polecam bo to strata czasu.

oooooooooooooo.

pracowałam w tej firmie nie polecam praca na telefon czasem tylko w soboty ludzie często sie zmieniaja

Zostaw opinię o Amb Usługi Porządkowe - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amb Usługi Porządkowe