Opinie o Stolarnia Tuczkowski Marcin w Lubiewice

1/5
Na podstawie 1 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stolarnia Tuczkowski Marcin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stolarnia Tuczkowski Marcin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolarnia Tuczkowski Marcin w Lubiewice

Dzien dobry, chcialam ostrzec ludzi przed tym Panem, pobiera zaliczki (w moim przypadku schody) i nie wywiazuje sie z umowy. Musialam innych stolarzy zamawiac poniewaz schodow bym nie miala do dzis. Nie otrzymalam zwrotu pieniedzy. Jak dzwonie nie odbiera telefonu tylko pisze sms-y ze zona jest chora,matka mu umarla albo ze jest w Belgii i jak wroci to sie skontaktuje,jednym slowem oszust i klamca.

Ela
@Kasia

Szukam ludzi oszukanych przez Stolarza Marcina Tuczkowskiego z Lubiewic . Wyłudził od nas towar za który nie zapłacił . Wysyła tylko sms o różnych treściach ...,, żona rodzi, dzieci chore , klient nie zapłacił, ludzie mu kasę wiszą '' .

@Ela

WITAM mnie również (usunięte przez administratora) na chwilę obecną komornik nie może z niego nic ściągnąć zastanawiam się nad złożeniem jakiegoś zawiadomienia do prokuratury

Czy pracownicy w Stolarnia Tuczkowski Marcin dogadują się między sobą?

Pawel Nowy wpis

Ma ktoś wiadomości gdzie pracuje pan tuczkowski

Pawel Nowy wpis

Jestem kolejną osobą oszukana przez pana tuczkowskiego obecnie komornik chce umozyc postępowanie ze względu na brak środków. Z tego co widzę że dużo oszukanych osób. Czy można zebrać się i złożyć zawiadomienie do prokuratury bo nie możliwe jest ze koleś ciągle chodzi wolno i (usunięte przez administratora) ludzi

Agnieszka

nie polecam wielokrotnie umawiałam się z Panem Marcinem na poprawkę schodów. Chętnie założę sprawę o odzyskanie kosztów naprawy schodów

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Stolarz - pilnie poszukiwany w firmie Stolarnia Tuczkowski Marcin? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kinga

Witam, jestem kolejną oszukaną osobą przez Pana Marcina Tuczkowskiego. 24 lipca 2018 roku podpisałam z owym Panem umowę , a także wpłaciłam pieniądze oraz dałam materiał na realizację zamówienia. Od tamtej pory cały czas jestem okłamywana i zwodzona realizacją zamówienia. Pan Tuczkowski nie odbiera telefonów(niby zepsuty głośnik napomnę tylko ,że jak szwagier dzwonił to od razu odebrał i chciał umówić się na pomiar wspominając oczywiście o zaliczce. Ten Pan to kłamca i (usunięte przez administratora) mający infantyle wytłumacznia i chyba nie zdaje sobie sprawy z wagi swojego zachowania. OSTRZEGAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stolarnia Tuczkowski Marcin - Lubiewice