Zistan Inżynieria Sanitarna Stanisław Kaniewski

Poznań

Opinie o Zistan Inżynieria Sanitarna Stanisław Kaniewski

KUBA ;)

Jeszcze raz ponawiam opinie na temat tej firmy. Masakra Masakra i jeszcze raz masakra. Podstawa na konta reszta pod stołem. Czyli w praktyce kiedy żonka Stasia nie ma na waciki to tobie z wypłaty utnie. Zdarzało się tak nie raz!!! Nie płacą w ogóle nadgodzin tylko golą stawkę godzinową, groźby zwolnienia jeśli nie przyjdziesz do pracy w sobotę i czasami w niedziele. Na szczęście w sądzie pracy nie są już właściciele tej firmy takie chojraki, maleją do bardzo małych rozmiarów;) Jak to tchórze . Samochody w opłakanym stanie bez legalnych przeglądów, kto normalny by podbił taki dowód to nie wiem. Materiału i narzędzi podstawowych zazwyczaj brak, tez norma. Jaki przełożony który ma chociaż trochę mózgu w czaszce ( czyli córka Prezesa i blondyna ;) ) mówi na budowie żeby iść i od obcych ludzi narzędzia pożyczać. Ogólnie jest to wielka tajemnica jak ci ludzie się utrzymali w branży przez tyle lat????????????? Wstyd zakładać kamizelkę ostrzegawcza z nazwa tej firmy. Dziękuje za uwagę.

Bartek

Ta firma to wielka sciema..Odradzam kant na kancie..ludzi maja za.marionetki

Harry z Tybetu

Tak Potwierdzam Ponad to wciąga w koszty zużywających się narzedzi służbowych. Dziwne trochę , że wszyscy co do jednego psują umyślnie;)

kulawy

ja osobiscie nie zgadzam sie z ta opinia poniewaz pracowalem i pracuje kupe lat i stwierdzam ze firma jest zetelna i to co powie szef jest dotrzymywane i przeklada sie na wysokie zarobki.jesli potrafisz i umiesz pracowac w ciezkich warunkach to zostaniesz sowicie wynagrodzony.ja jestem osobiscie zadowolony ze wspolpracy z szefem moim i zaluje ze muj stan zdrowia nie pozwala na dalsza prace ale wiem ze ta firma nigdy nie zostawi mnie na lodzie. bardzo mocno chwale ta firme i mysle ze pracownicy tez i i kazdemu zycze dobrej wspolpracy z ta firma. piotr p

Harry z Tybetu
@kulawy 12.01.2016 22:42

nie dziwie sie ze jako jedyny masz dobre zdanie o Stasiu i spolce. gdzie indziej moze sie zatrudnic narkoman i zboczeniec chodzoacy po porno kinach? z nie malymi dlugami tak a propos. u stacha poprostu cie nie mogl scignac komornik bo podstawa na konta a reszta pod stolem. no zeczywiscie super firma buhaha

Zostaw opinię o Zistan Inżynieria Sanitarna Stanisław Kaniewski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zistan Inżynieria Sanitarna Stanisław Kaniewski