Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas - Sp. z o.o.

Adres: Klemczaka 11, 63-700 Krotoszyn

NIP: 6210004160 REGON: 250022427 KRS: 0000050938

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas - Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas - Sp. z o.o.

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Centnas Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas - Sp. z o.o. - Krotoszyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas - Sp. z o.o.