Opinie o Małgorzata Dziech Domgaz w Wałbrzych

counter
Jasiek Nowy wpis

A jak się aktualnie funkcjonuje przy tych wszystkich zaostrzeniach sanitarnych?

Domgaz Nowy wpis
@Jasiek

Obowiązków z tym związanych i kosztów jest więcej. Przestrzeganie wszelkich przepisów związanych epidemią traktuje poważnie. Zależy mi na moim i klientów bezpieczeństwie. Mają możliwość dokonania zakupu bez wychodzenia z domu. Muszę powiedzieć że są bardzo  zdyscyplinowani też nie chcą się zarazić.

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Małgorzata Dziech Domgaz?

Domgaz Nowy wpis
@Pytanie

Firma Domgaz to sklep z częściami AGD i na dzień dzisiejszy nie zatrudnia pracowników.

Jasiek

Ale jak patrzę na forum to wydaje się, że macie dobrze. Cisza i nikt nie narzeka!

Irena

@Zuza Czy miałaś do czynienia z DomGaz Małgorzata Dziech wyłącznie z perspektywy klienta? Interesują nas opinie o tej firmie jako o pracodawcy. Czy firma ta obecnie poszukuje pracowników? Jaka panuje tam atmosfera? Czekamy na Wasze komentarze.

Tak1Nie

ola
@Irena

Stosunek właścicielki Pani Małgosi do klientów jak najbardziej pozytywny. Potrafi doradzić w spawie zakupu części i sprowadzić jak najtaniej aby zadowolić klientów. Polecam serdecznie ten sklep.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Maro

Totalny brak kompetencji, aroganckie zachowanie, brak kultury. Nie polecam kontaktów z panią [usunięte przez moderatora]

Tak2Nie

Zuza
@Maro

Bardzo negatywny stosunek do klientki. Nie polecam

Domgaz

Właśnie tak zachowała się ta Pani który nigdy u mnie nie pracowała Język jaki ta Pani używa świadczy o tym, co odczułam na własnej skórze. Ta Pani miała spisać dane ze sprzętu jaki posiada i została poinformowane w jaki sposób to zrobić. Bez tych danych /typ, model lub kod/ nie ma możliwości złożenia zamówienia u dostawców. Zamiast to zrobić wypisuje w internecie opinie o mnie. Małgorzata Dziech

Tak2Nie

Zostaw opinię o Małgorzata Dziech Domgaz - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad