Małgorzata Dziech Domgaz

Opinie o Małgorzata Dziech Domgaz

Filtruj opinie po kryteriach:

Jasiek
 Opinia

Ale jak patrzę na forum to wydaje się, że macie dobrze. Cisza i nikt nie narzeka!

TakNie

Irena
 Opinia

@Zuza Czy miałaś do czynienia z DomGaz Małgorzata Dziech wyłącznie z perspektywy klienta? Interesują nas opinie o tej firmie jako o pracodawcy. Czy firma ta obecnie poszukuje pracowników? Jaka panuje tam atmosfera? Czekamy na Wasze komentarze.

Tak1Nie

ola
@Irena 01.04.2018 01:05

Stosunek właścicielki Pani Małgosi do klientów jak najbardziej pozytywny. Potrafi doradzić w spawie zakupu części i sprowadzić jak najtaniej aby zadowolić klientów. Polecam serdecznie ten sklep.

Tak3Nie

Maro
 Opinia

Totalny brak kompetencji, aroganckie zachowanie, brak kultury. Nie polecam kontaktów z panią [usunięte przez moderatora]

Tak2Nie

Zuza
@Maro 14.06.2013 22:50

Bardzo negatywny stosunek do klientki. Nie polecam

TakNie

Domgaz
 Opinia

Właśnie tak zachowała się ta Pani który nigdy u mnie nie pracowała Język jaki ta Pani używa świadczy o tym, co odczułam na własnej skórze. Ta Pani miała spisać dane ze sprzętu jaki posiada i została poinformowane w jaki sposób to zrobić. Bez tych danych /typ, model lub kod/ nie ma możliwości złożenia zamówienia u dostawców. Zamiast to zrobić wypisuje w internecie opinie o mnie. Małgorzata Dziech

Tak2Nie

Zostaw opinię o Małgorzata Dziech Domgaz - Wałbrzych