Cyber-Sat Mirosław Dmochowski

Ostrołęka

Opinie o Cyber-Sat Mirosław Dmochowski

Mirosław Dmochowski

Witam , firma CYBER-SAT Multimedia Mirosław Dmochowski - nie jest krzakiem , istnieje od 2008 roku i ma się dobrze ,nie miała w planach zatrudniać pracowników ( serwisantów sprzętu elektronicznego ) i takowych nie zatrudnia , więc nie wiem skąd opinia , ale być może to konkurencja podkopuje autorytet :) i pewnie się boi :) Zapewniam że jako właściciel firmy nie boję się takich opinii , szkoda że mało w nich prawdy i treści dla szukających pracy .

Andrzej

Nie polecam - firma krzak. A pan ( usunięte przez administratora ) to zwyczajny nadgorliwy ....

Zostaw opinię o Cyber-Sat Mirosław Dmochowski - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyber-Sat Mirosław Dmochowski