Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Mercord Sp. z o.o. w Świebodzin

counter
1 2 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Mercord Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Nick Nowy wpis

Z działu UR zwolnili chlopaczka bo jego matka jest pielęgniarką. To mówi samo za siebie o klasie kierownictwa

Cc

Jestem chory to biorę L4 proste jak drut a reszcie nic do tego, należy się to korzystam tyle w temacie, parę złotych mnie nie zbawi a posiedzę w domu

Kamila Nowy wpis
@Cc

Wiesz może czy firma zatrudnia również Ukraińców?

Cc Nowy wpis
@Kamila

Owszem ztrudnia pod warunkiem że ukraincy mają dwie lewe ręce i nic nie potrafią

Buszko

Może sie ktos wezmie w koncu za malarnie za zmiany miszczow roga i pawla.p., pierwsi nic nie zrobione ciagle sciemniaja ,walenie w bambuko bufora zero w myjkach hula wiatr ,albo parę ościeżnic na kzyz. Drudzy to samo sciema na okrągło, bajera non stop ,malarze z chorobowego nie schodzą praktycznie tylko się zmieniajom tym chorobowym raz jeden raz drugi A inni muszą robić potem ich robote.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Heavy

Zwalniajom ludzi z pracy bo spadly zamowienia i nowy system w dodadku opoznia prace produkcyjnom

Nick

Błąd w nazwie !!!!! W Dobrzeniu Wielkim jest ASSA ABLOY MERCOR DOORS który to nie ma nic wspólnego z MERCOR SA. MERCOR jest polski a ASSA ABLOY MERCOR DOORS JEST częścią szwedzkiej grupy. Tak jest już od ponad 6 lat.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mercor S.A. Zakład Produkcyjny?

Anka
@Pytanie

Pracownik biurowy czy na produkcję? Pytania pytaniami po zatrudnieniu i tak będzie co innego niż obiecali w czasie rozmowy

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mercor S.A. Zakład Produkcyjny? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

On
@Pytanie

Za nadgodziny możesz odebrać dzień wolny,lub zwyczajnie otrzymać pieniądze, wybór należy do Ciebie. Mówię o zakładzie w Dobrzeniu Wielkim.

Ja
@Pytanie

Musisz jednak pilnować nadgodzin bo często ich nie wpisują i zdarza się że przepadają albo prosisz się miesiącami o zaległe pieniądze z nadgodzin dlatego ludzie nie chętnie zostają po godzinach

Wiesz coś o pracy w firmie Mercor S.A. Zakład Produkcyjny? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Mercord Sp. z o.o. - Świebodzin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad