Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena

NIP: 7971639085 REGON: 140712019

Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena

Opinie o Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena

Gość

Kiedyś w tym biurze mieliśmy projekt ku końcowi.Niestety ponieważ sprzeciwiliśmy się Panu projektantowi zostaliśmy bardzo niemiło potraktowani.Pan wyprosił nas używając do tego niecenzuralnego słownictwa.Bardzo przykra sytacuacja:(

Piotr

Każdemu może zdarzyć się jakaś wpadka bo tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Magda i Robert

W ubiegłym tygodniu odebraliśmy z mężem projekt z biura Twój Dom. Jesteśmy bardzo zadowoleni, po wcześniejszych przykrych doświadczeniach z innym grójeckim projektantem tu spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. Konkretnie, rzetelnie i w miłej atmosferze. Polecam.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Grójec i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Dorota

@Arek, @Ewa, dziękujemy za opinię z perspektywy klienta. Dajcie znać jak się zakończyła Wasza współpraca z tą firmą. Czy są wśród nas osoby, które mogą się wypowiedzieć o Twój Dom - Projekty - Doradztwo - Sprzedaż Magdalena Łyszkowska-Nowak z perspektywy pracownika? Czy firma ta poszukuje obecnie pracowników? Jak wygląda rekrutacja? Czekamy na Wasze komentarze.

Arek

To biuro to jakaś totalna porażka.Dwa tygodnie nie ma kontaktu z nikim.Zdecydowanie odradzam

Ewa
@Arek 29.03.2018 10:29

Muszę zgodzić się z przedmówcą.(usunięte przez administratora).Nawet jeśli występuje zdarzenie losowe to mamy XXI wiek są telefony, internet- można powiadomić.Nie jest rozwiązaniem ostentacyjne wyłączenie telefonu.Dlatego odradzam, gdyż w razie kłopotu zostaniecie Państwo z nim sami.

julta

super architekt przesympatyczna osoba kompetentna bardzo polecam

Julita Leśniak

Lipa to mało powiedziane!!!

Zostaw opinię o Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena - Grójec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena