Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena

Grójec

Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena

Opinie o Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Grójec i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Magda

Niestety współpraca z tym Panem- właścicielem chyba- pozostawia wiele do życzenia.Snob jakich mało.

Dorota

@Arek, @Ewa, dziękujemy za opinię z perspektywy klienta. Dajcie znać jak się zakończyła Wasza współpraca z tą firmą. Czy są wśród nas osoby, które mogą się wypowiedzieć o Twój Dom - Projekty - Doradztwo - Sprzedaż Magdalena Łyszkowska-Nowak z perspektywy pracownika? Czy firma ta poszukuje obecnie pracowników? Jak wygląda rekrutacja? Czekamy na Wasze komentarze.

Arek

To biuro to jakaś totalna porażka.Dwa tygodnie nie ma kontaktu z nikim.Zdecydowanie odradzam

Ewa
@Arek 29.03.2018 10:29

Muszę zgodzić się z przedmówcą.Pani Magda okazała się być nierzetelna, niekompetnetna.Nawet jeśli występuje zdarzenie losowe to mamy XXI wiek są telefony, internet- można powiadomić.Nie jest rozwiązaniem ostentacyjne wyłączenie telefonu.Dlatego odradzam, gdyż w razie kłopotu zostaniecie Państwo z nim sami.

julta

super architekt przesympatyczna osoba kompetentna bardzo polecam

Julita Leśniak

Lipa to mało powiedziane!!!

Zostaw opinię o Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena - Grójec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena