Opinie o Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena w Grójec

counter
Julia Nowy wpis

@Gregor super, że polecasz pracę w firmie ale czy mogłabym dowiedzieć się od Ciebie czegoś więcej na ten temat? :) Jakie są oferowane warunki pracy w firmie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Agnieszka Nowy wpis

Czy firma Twój Dom prowadzi staże pracownicze? Myślicie, że jest szansa na naukę w tej firmie? Nie mam doświadczenia. Jeżeli tak jakich warunków według Was można się spodziewać?

Gregor Nowy wpis

Firma dobra i profesjonalista a przy tym dobry pracodawca więc polecam pracę.

Karols Nowy wpis
Klient

Dzisiaj odebraliśmy projekt- jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pani kompetentna, wszystko przygotowała do złożenia wniosku, ceny przystępne.Polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena?

Kuba

A jak się pracuje w firmie? Forum zostało okupowane przez klientów!

Gość

Kiedyś w tym biurze mieliśmy projekt ku końcowi.Niestety ponieważ sprzeciwiliśmy się Panu projektantowi zostaliśmy bardzo niemiło potraktowani.Pan wyprosił nas używając do tego niecenzuralnego słownictwa.Bardzo przykra sytacuacja:(

Piotr

Każdemu może zdarzyć się jakaś wpadka bo tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Magda i Robert

W ubiegłym tygodniu odebraliśmy z mężem projekt z biura Twój Dom. Jesteśmy bardzo zadowoleni, po wcześniejszych przykrych doświadczeniach z innym grójeckim projektantem tu spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą. Konkretnie, rzetelnie i w miłej atmosferze. Polecam.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Grójec i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Dorota

@Arek, @Ewa, dziękujemy za opinię z perspektywy klienta. Dajcie znać jak się zakończyła Wasza współpraca z tą firmą. Czy są wśród nas osoby, które mogą się wypowiedzieć o Twój Dom - Projekty - Doradztwo - Sprzedaż Magdalena Łyszkowska-Nowak z perspektywy pracownika? Czy firma ta poszukuje obecnie pracowników? Jak wygląda rekrutacja? Czekamy na Wasze komentarze.

Arek

To biuro to jakaś totalna porażka.Dwa tygodnie nie ma kontaktu z nikim.Zdecydowanie odradzam

Ewa
@Arek

Muszę zgodzić się z przedmówcą.(usunięte przez administratora).Nawet jeśli występuje zdarzenie losowe to mamy XXI wiek są telefony, internet- można powiadomić.Nie jest rozwiązaniem ostentacyjne wyłączenie telefonu.Dlatego odradzam, gdyż w razie kłopotu zostaniecie Państwo z nim sami.

julta

super architekt przesympatyczna osoba kompetentna bardzo polecam

Julita Leśniak

Lipa to mało powiedziane!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Dom-Projekty-Doradztwo-Sprzedaż Łyszkowska-Nowak Magdalena - Grójec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad