Politański Wiesław Politański Waldemar S.C. Zespół Usług Projektowych

Bełchatów

Opinie o Politański Wiesław Politański Waldemar S.C. Zespół Usług Projektowych

zlecić / nie zlecić ???

Coś słabe opinie o nich . A właśnie zastanawiam się nad zleceniem im projektowania domu.... Czyli co? Nie warto? To w takim razie do kogo najbezpieczniej się udać???

tomasz

Straszny prymityw i gbur. Szkoda słów.

KB

A to ktoś jeszcze do niego chodzi po projekty? Kiedyś to poza nim w Bełchatowie biur projektowych to nie było. O(usunięte przez administratora)

Domin

Ludzie! Omijajcie to biuro z daleka. Zamówiłem u niego projekt domu.Same błędy i bzdury które zresztą chciał mi sprzedać za grube pieniądze.Ponadto nie dotrzymuje terminów i zwodzi ludzi. To jakiś chory człowiek. Polecił mi go kolegi ojciec,ale jak rozmawiam z ludźmi to mają podobną opinię co moja.

Jedno z najgorszych biur w jakim przyszło mi pracować.Jeden wielki chaos,pieniądze za pracę zwykle po terminie bo na przykład szefowa remontowała w tym czasie łazienkę.Gdyby nie opinia i znajomości z czasów kiedy Politański był szefem biura projektowego przy Urzędzie miasta to by wcale nie mieli zleceń ,bo nawet Binż im już nic nie zleca.Ogólnie nie polecam!

Zostaw opinię o Politański Wiesław Politański Waldemar S.C. Zespół Usług Projektowych - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Politański Wiesław Politański Waldemar S.C. Zespół Usług Projektowych