Md-Projekt Projektowanie Konstrukcji Budowlanych Marcin Dyla

Kolejny dziadtrans. Firma nierzetelna i nieuczciwa. Nie polecam

Kazimierz

Kierowcy proszę pisać na adres: kazimier128@wp.pl

Janek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Kierowcy zmieniaja się jak rękawiczki gdy tylko zobaczą na czym stoja. Szefowa bezczelna, pieniądze byle jakie, płatności od kilometrów, gdzie na przerzutach zrobisz 2-3 ladunki dziennie, wiec kilometrów nie widać. (usunięte przez administratora)

Kiero

Warto tam się zatrudnić jako kierowca??? Jakie zarobki i czy faktycznie praca od poniedziałku do piątku....

Zostaw opinię o Md-Projekt Projektowanie Konstrukcji Budowlanych Marcin Dyla - Kąty Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Md-Projekt Projektowanie Konstrukcji Budowlanych Marcin Dyla