Opinie o Tomdoor Sp. z o.o. w Stary Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tomdoor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomdoor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomdoor Sp. z o.o. w Stary Toruń

Zbigniew

Powiem szczerze że dopiero po uzyskaniu pozwolenia na budowę i rozpoczęciu budowy przeczytałem poniższe komentarze i jestem trochę zaskoczony. Zleciłem pracowni wykonanie projektu domu jednorodzinnego i szczerze nie spotkałem się z przykrymi sytuacjami. Kontakt telefoniczny jest. Jeśli nie od razu to oddzwania. Jak potrzebuję informacje to dzwonię lub pisze e-mail i mam odpowiedź. Jeśli chodzi o bałagan w dokumentach nic takiego nie zauważyłem. Jak na razie ani ekipa która mi buduje ani kierownik budowy nie informują o problemach. Poszedłem do nich z polecenia koleżanki która też nie narzekała. Dziwią mnie te wypowiedzi. Ale ile ludzi tyle opinii. Ja jestem zadowolony i mogę ich polecić.

@Zbigniew

Szanowny Panie Zbigniewie. Dziękujemy za dobre słowa i miłą współpracę podczas realizacji zlecenia. Staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych inwestorów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Tomdoor Pracownia Architektoniczna?

TOMDOOR Nowy wpis

Dzień dobry. Na chwile obecną nie planujemy zwiększania zatrudnienia. Niemniej prosimy o wysłanie CV na adres biuro@tomdoor.pl

Pan Tomek nie jest pełnoprawnym architektem, w związku z tym nie można od niego zbyt dużo oczekiwać.

@Monika

Szanowna Pani Moniko. Wspomniany przez Panią Pan Tomasz uzyskał tytuł inżynier architekt w specjalności architektura. Projektowanie jest procedurą bardzo złożoną i skomplikowaną. Podczas prac projektowych na różnych etapach projektu omawiane są rozwiązania wielobranżowe i związane z nimi kolizje i problemy. Ponadto podczas realizacji wielu projektów firma TOMDOOR zatrudnia i współpracuje z wieloma projektantami różnych branż, którzy posiadają pełne uprawnienia w swoich dziedzinach i są w nich specjalistami. Ponadto pragniemy nadmienić iż firmie TOMDOOR został przyznany certyfikat "Firmy godnej zaufania", więc świadczy to również iż jesteśmy w stanie sprostać stawianym nam przez naszych inwestorów wymaganiom.

Wojciech

Zdecydowanie odradzam. Brak profesjonalizmu, bałagan w dokumentach, duże opóźnienia.

@Wojciech

Zadaliśmy sobie trud aby przeszukać bazę inwestorów i niestety nie znaleźliśmy w niej żadnego Pana Wojciecha. Mamy nadzieję iż nie jest to nieuczciwa konkurencja która lubi pisać nieprawdę, gdyż zgodnie z Art. 26 (Dz.U.2019.0.1010 t.j. - Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji) grozi za to odpowiedzialność karna. Sprawa została zgłoszona do naszego działu prawnego. Ponadto pragniemy nadmienić iż firmie TOMDOOR został przyznany certyfikat "Firmy godnej zaufania", więc o czymś to świadczy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomdoor Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
krzysiek

Brak terminowości i dokładności w dokumentacji. Nie polecam.

@krzysiek

Zadaliśmy sobie trud aby przeszukać bazę inwestorów w roku 2018-2019 wykonywaliśmy usługę dla jednego Pana Krzysztofa. Niestety umowa została podpisana po terminie pojawienia się wpisu na portalu gowork. Mamy nadzieję iż nie jest to nieuczciwa konkurencja która lubi pisać nieprawdę, gdyż zgodnie z Art. 26 (Dz.U.2019.0.1010 t.j. - Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji) grozi za to odpowiedzialność karna. Sprawa została zgłoszona do naszego działu prawnego.

Robert

Jeśli chodzi o mnie to oceniam na 5! Zleciłem projekt indywidualny. Projektant zawsze dopowie i zwróci uwagę na praktyczne strony późniejszego użytkowania budynku. Już na początku zostałem poinformowany o planowanym terminie rozpoczęcia prac (ze względu na konieczność zamknięcia innych projektów nie był on szybki). Warto jednak było poczekać. W końcu dom buduje raz. Ostatecznie jestem zadowolony.

@Robert

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Zawsze staramy się działać mając na względzie dobro inwestora.

Dramat, brak profesjonalizmu, barak kontaktu i składanie niekompletnych dokumentów i bardzo długi czas oczekiwania na wszystko... Odradzam w 100%

@Michał

Zadaliśmy sobie trud aby przeszukać bazę inwestorów i niestety nie znaleźliśmy w niej w do 2015r. ż(usunięte przez administratora) Mamy nadzieję iż nie jest to nieuczciwa konkurencja która lubi pisać nieprawdę, gdyż zgodnie z Art. 26 (Dz.U.2019.0.1010 t.j. - Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji) grozi za to odpowiedzialność karna. Sprawa została zgłoszona do naszego działu prawnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomdoor Sp. z o.o. - Stary Toruń

Tomdoor Sp. z o.o.