Opinie o Izabela Skubel Prokos Biuro Inżynieryjne w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Izabela Skubel Prokos Biuro Inżynieryjne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Izabela Skubel Prokos Biuro Inżynieryjne o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izabela Skubel Prokos Biuro Inżynieryjne w Komorniki

Czy jest tu etat typowo biurowy dla osoby po ukończonej administracji? Szukam właśnie pracy i postanowiłam spróbować w tym miejscu. Jak to mogłoby wyglądać , jeśli chodzi o pensję, da radę się dogadać na stawkę wyższą niż najniższa?

amontana Nowy wpis

Odradzam usługi tej firmy, a szczególnie jej właścicielki Izabeli Skubel. Jest osobą konfliktową, bez fachowej wiedzy oraz bez umiejętności prawidłowej oceny sytuacji. Na wszelkie uwagi reaguje agresywnie. Narobiła tyle bałaganu, że bezwzględnie powinna stracić uprawnienia i zapłacić sowite odszkodowanie. Będziesz płacić, nie darujemy ci tego!

Wanda Nowy wpis

tyle negatywów tu się zbiera, że zaczynam sie zastanawiać jak oni mogą przy takich warunkach normalnie funkcjonować, no chyba, że zadowolone osoby niczego tu po sobie nie zostawiają? ktoś pisał o jakimś zlecaniu projektów studentom, to prawda? zatrudniają obecnie? jeśli tak to można się dowiedzieć na jakich warunkach?

Stoiczk Nowy wpis

Odradzam usługi biura PROKOS Izabela Skubel z miejscowości Komorniki pod Poznaniem. Skala i kaliber błędów jakimi nas poczęstowała ta firma jest przerażająca. Z tego co otrzymaliśmy, wynika że PROKOS Izabela Skubel podzleca wykonanie projektów jakimś studentom, bo błędy są na poziomie pierwszej klasy technikum budowlanego ... Ceny wysokie, bo musi mieć swoją marżę, przy żenującej obsłudze i jakości projektów nieadekwatnej do ceny. Dramat. Szczęście w nieszczęściu, że w porę zerwaliśmy współpracę z tym pato-biurem PROKOS Izabela Skubel. Omijać za daleka!

Brałeś udział w rekrutacji do Izabela Skubel Prokos Biuro Inżynieryjne. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
bortnicz

Nie polecamy usług inż. Izabeli Skubel z firmy PROKOS Izabela Skubel - Buro inżynieryjne i Kosztorysowanie obiektów, która wykonała dla nas kosztorys obiektu. Jak się później okazało kosztorys ten zawierał liczbe błędy oraz został wykonany potocznie mówiąc "na odp......", niezgodnie z przepisami, normami, rozporzadzeniem i nezgodnie z cenami obowiązującymi w dacie wykonania kosztorysu. Wystąpiliśmy z pisemem do PROKOS Izabela Skubel, wzywając kosztorysanta Izabelę Skubel do usunięcia błędów z wykonanego dla nas kosztorysu, ale inż. Izabela Skubel nie potrafi przyznać się do błędów, po prostu nas unika na wszystkie sposoby. Odradzamy firmę PROKOS Izabela Skubel, ze względu na brak profesjonalizmu i zostawienie nas samych sobie z problemami które stworzyła pani inżynier tylko z nazwy! ODRADZAMY!!!

Marzena
@bortnicz

A jakiego typu błędy pojawiały się najczęściej?

tevex

Współpraca z firmą PROKOS Izabela Skubel to istny dramat! Kosztorys inwestorski to jeden wielki błąd, nic się nie zgadza, dane wpisane z tzw. "palca", a przecież kosztorysanta obowiązuje przede wszystkim dokładna analiza dokumentacji projektowej, normy, przepisy, rozporządzenia. Kosztorysant Izabela Skubel z PROKOS nasze uwagi do tak opracowanego przez nią kosztorysu ma w nosie! W chwili gdy powiedzialiśmy, że sprawa będzie miała swój finał w Sądzie, wtedy całkowicie urwał się z nią kontakt. Zostaliśmy sami na lodzie. Zdecydowanie ostrzegamy przed firmą PROKOS, a szczególnie przed jej właścicielką Izabelą S.

nikoos

Firma niegodna polecenia, nierzetelna, nieprofesjonalna, niefachowa, nieterminowa, obsługa na najniższym poziomie. Właścicielka PROKOS Izabela S., nie posiada wiedzy technicznej, nie posiada wiedzy z prawa budowlanego, itp. Projekt autorstwa PROKOS Izabela Skubel nie przeszedł pozytywnej weryfikacji w Urzędzie Miasta w Poznaniu i finalnie nie otrzymaliśly ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę. Jak się okazało biuro inżynieryjne PROKOS Izabela Skubel wykonała projekt niezgodny z przepisami, niezgodny z wytycznymi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Straciliśmy przez to biuro czas i pieniądze, a wszystko w międzyczasie mocno zdrożało. Biuro inżynieryjne PROKOS Izabela Skubel nie reaguje na wezwania do naprawienia szkody. Narobiła nam bałaganu za poważen pieniądze i ma nas w ... Taki inżynier jak Izabela S. z PROKOS nie ma prawa bytu na rynku i nie ma prawa do wykonywania zawodu z tak rażącymi błędami. Teraz stracimy kolejny czas na sprawę sądową przeciwko "PROKOS" Izabela Skubel Biuro Inżynieryjne, Kosztorysowanie Obiektów. Omijacie jak możecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Izabela Skubel Prokos Biuro Inżynieryjne - Komorniki

Izabela Skubel Prokos Biuro Inżynieryjne
  • Czeremchowa 38