Kowalczyk Architekci Biura Projektowe Konrad Kowalczyk

Łódź

Kowalczyk Architekci Biura Projektowe Konrad Kowalczyk

Opinie o Kowalczyk Architekci Biura Projektowe Konrad Kowalczyk

Monika

@Byly pracownik, Twoja opinia dużo wniosła do wątku. Może mógłby się wypowiedzieć użytkownik forum, który współpracował z tą firmą i może napisać kilka zdań o swoich doświadczeniach? Zachęcam was do zostawiania swoich opinii, pomagają innym poszukującym pracy znaleźć zatrudnienie.

Monika

Czy ktoś kto pracuje w firmie Kowalczyk Architekci Biura Projektowe Konrad Kowalczyk mógłby dodać jakąś solidną opinię o pracy tam? Opinia kogoś kto tam pracuje byłaby bezcenna dla osób które rozważają aplikację do firmy.@Były pracownik, gdybyś mogła bardziej szczegółowo opisać swoją współpracę z tą firmą. Zainteresowani odwiedzający ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących drogi i możliwości awansu .

@Monika 29.05.2018 07:38

Prace znalazlam naprawdopodobniej na portalu architekci.pl. O ile pamiec mnie nie myli, prace dostalam zaraz po zakonczeniu rozmowy rekrutacyjnej - chyba bylam jedyna osoba ktora sie zglosila. Umowa o dzielo lub zlecenie, w kazdym razie w miare elastyczny grafik, i jak sie pozniej przekonalam, nienormowany czas pracy. w zwiazku z tym ze nie pracowalam na pelen etat musialam sobie uzupelniac rozpiske godzin, ktore przepracowalam. Kowalczyk kilka razy przy mnie ta rozpiske zakwestionowal, widocznie uwazal ze dokladam sobie po 10 minut to tu to tam zeby zarobic za godzine wiecej, niz faktycznie bylam w pracy... W tamtym czasie chyba mialam stacjonarke, wiec nie moglam pracowac na wlasnym sprzecie. Stan sprzetu Kowalczyka wolal o pomste do nieba. Dostalam jego prywatny komputer, naiwnie myslac, ze to na chwile i zaraz zorganizuje mi sprzet. Jego wlasny komputer pelen smieci na pulpicie, wszystkich dyskach, pracowal wolno a opier***** zbieralam ja. To akurat bolaczka wielu pracujacych studentow - albo wlasny laptop, albo jakis zlom, na ktorym nikt inny w firmie nie chce pracowac.

Co sądzicie o zarobkach w Kowalczyk Architekci Biura Projektowe Konrad Kowalczyk? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

@Administrator 23.02.2018 11:45

Marne. Dodatkowo potraca z wynagrodzenia za kazde potkniecie.

Byly pracownik

Pracowalam na trzecim roku studiow. Nie mial dla mnie stanowiska wiec pracowalam na jego komputerze. Pulpit zas***y niepotrzebnymi rzeczami, wiec wolno pracowal... ale opieprz dostawalam ja. W 'moich dokumentach' pornosy luzem, nawet nie wpadl na to, zeby wyczyscic dysk, zanim da komus uzywac swojego prywatnego sprzetu. Zapominal o terminach. Zwolnil mnie bo nie zrobilam pracy na konkretny termin, o ktorym nie poinformowal.

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Kowalczyk Architekci Biura Projektowe Konrad Kowalczyk? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Anka

Pracowalam w 2008, nie bylo miesiaca zebym dostala wynagrodzenie na czas.

grT

Nie polecam tam pracować!

MASOHISTKA
@grT 06.05.2015 17:16

To tak jak ja.

MASOHISTKA

GORĄCO NIE POLECAM, CHYBA ŻE MASZ ZAMIAR PŁACIĆ ZA TO ŻE TAM PRZEBYWASZ

Zostaw opinię o Kowalczyk Architekci Biura Projektowe Konrad Kowalczyk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kowalczyk Architekci Biura Projektowe Konrad Kowalczyk