Ingenieurburo Dipl-Ing.H.Vossing Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Ingenieurburo Dipl-Ing.H.Vossing Sp. z o.o.

Opinie o Ingenieurburo Dipl-Ing.H.Vossing Sp. z o.o.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Ingenieurburo Dipl-Ing.H.Vossing Sp. z o.o.?

Rozgoryczony

Hm.......płace kiepskie , praca zawsze" na jutro" , wariacja , słaba organizacja -socjalu nie ma -ogólnie słabo .

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Ingenieurburo Dipl-Ing.H.Vossing Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

YYYYYYY

zła organizacja pracy,za projekty płaca słabo i jeszcze długo czeka się na pieniądze-czas ogarnąć się

NIKT

Nie narzekajcie nie jest tak najgorzej,place kiepskie to fakt ale ogolnie spoko:)

KTOS NIEDOCENIONY

Kiepsko-płace mierne jak na tak wazną prace/projekty/-na zachodzie za taką prace duża kasa a tu???????????????????????

taki sobie ktoś

to prawda,pensje kiepskie a pracy duzo,praca niezaplacona

Polak

tak sobie-duzo pracy a pensje skromne

ZADOWOLONY

MOGLOBY BYC LEPIEJ,ALE MOZE BYC

Zostaw opinię o Ingenieurburo Dipl-Ing.H.Vossing Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ingenieurburo Dipl-Ing.H.Vossing Sp. z o.o.