Atelier Architektury Paweł Potok

Świebodzin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Atelier Architektury Paweł Potok
0 0 6 1

Opinie o Atelier Architektury Paweł Potok

Administrator

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Świebodzin i okolicach.

Pios

Nie poważny Pan.nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile.ceny projektów z kosmosu co potwierdza całe miasto.to nie Poznań szanowny Panie tylko Świeb. Proszę zejść w końcu na ziemię!

cocacola

Niezły z niego gość. Znajomej, za praktykę w jego biurze zażądał aby się z nim przespała. Współczuję jego żonie. I ten jego debilny śmiech jakby koń rżał. Porażka

Paweł
@cocacola 16.10.2016 14:07

Pomówienia są karalne.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Atelier Architektury Paweł Potok - Świebodzin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atelier Architektury Paweł Potok