Pracownia Projektowa Akon Anna Ceynowa

Olsztyn

Pracownia Projektowa Akon Anna Ceynowa
0 0

Opinie o Pracownia Projektowa Akon Anna Ceynowa

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie Pracownia Projektowa Akon Anna Ceynowa. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

krytyk

Lipa !!! zero wyobrażni...może pan pani projektant sami zamieszkają w mieszkaniu 40m z kominem w środku mieszkania ...komin oddziela przedpokój od pozostałych pomieszczeń przez co mieszkanie nie można po swojemu zagospodarować (przesunąć ścianek działowych) -projektanci stworzyli klitki jak za komuny !!! patrz MAKDOM Olsztyn...w mieszkaniach 60 m ciemno jak w d.....u murzyna!!!...na poddaszach mieszkania dla karłów (skosy).

Olsztyniak
@Heheszek 02.11.2016 18:34

Zadaniem architects jest projektowac POPRAWNIE. Jesli deweloper wymysla bzdury niezgodne z podstawowa ergonomia I komfortem uzytkowania trzeba mu to uswiadomic. Po to mamy uprawnienia. Zgodnie z warunkami technicznumi nie rowna sie wygodnie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Akon Pracownia Projektowa Anna Ceynowa? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Architekt-ka ;)

Hej, Mam narazie pół roku doświadczenia w dobrej, dużej pracowni z Trójmiasta, przeprowadzamy się do Olsztyna i tu pytanie: Jaką pracownię polecacie? To co czytam na forach to same złe opinie o każdej pracowni w której widziałam jakieś w miare fajne projekty. Czy istnieje miejsce, gdzie ludzie robią fajne projekty i nie są traktowani jak śmieci? No i jak mniejwiecej wyglądają zarobki w Olsztynie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Paula

Nie polecam pracy z nimi jako projektantem. Projekty są poprawiane po 3-4 razy i to każdy projekt. Kompletnie nie znają się na swojej pracy. Pracownicy są tak wymęczeni, że aż ich szkoda. Najgorsze jest szefostwo które jest zarozumiałe a nie mają żadnego pojęcia. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Robert T. Robbins

Atmosfera pracy byłaby całkiem przyjemna, gdyby nie szefowie. Zespół bardzo zgrany, przyjemne osoby, zawsze można liczyć na pomoc czy poradę. Plusem jest wielobranżowość pracowni. Można wyrobić praktyki przy projektach budowlanych i wykonawczych. Niestety trzeba robić sporo nadgodzin (za które jednak jest uczciwie płacone). Szefowie całkowicie nieodpowiedzialni. Na stanowisku architekta obsadzani są ludzie z przypadku (np, po budownictwie). O szesnastej robią korekty wychodzącym do domu pracownikom, nie pytając nawet, czy mogą trochę dłużej zostać. Jest to norma. Co tydzień zmieniają koncepcję, przez co powstają ogromne opóźnienia. Prowadzą firmę chaotycznie, co niestety dobija się na jakości pracy. Poza tym to ludzie bez grama talentu lub wyczucia estetyki - o czym najlepiej świadczą same projekty - każdy może ocenić. Ogólnie nie można o nich powiedzieć, żeby byli nieprzyjemni czy wręcz źli, ale w mojej subiektywnej opinii nie jest to pracownia godna polecenia.

szczera

Nie szanują pracowników-traktują przedmiotowo. Nie polecam jako pracodawcy.

kolega

racja totalna lipa, praca po godzinach, stresująca atmosfera, mizerne zarobki- [usunięte przez moderatora] ..omijajcie z daleka

no nie wiem czy warto tam pracować. jak taki tego jesteś pewien to co się pytasz? totalna lipa

Zostaw opinię o Pracownia Projektowa Akon Anna Ceynowa - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Projektowa Akon Anna Ceynowa