Pawikar Zakład Wielobranżowy I Projektowania Sp. z o.o.

Adres: Widok 55, 85-357 Bydgoszcz

NIP: 5540234000 REGON: 90575963 KRS: 0000187676

Pawikar Zakład Wielobranżowy I Projektowania Sp. z o.o.

Opinie o Pawikar Zakład Wielobranżowy I Projektowania Sp. z o.o.

Co nowego wiecie o firmie Zakład Wielobranżowy i Projektowania Pawikar Sp. z o.o. ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Pawikar Zakład Wielobranżowy I Projektowania Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawikar Zakład Wielobranżowy I Projektowania Sp. z o.o.