Phu Domax Robert Maksymowicz

Opinie o Phu Domax Robert Maksymowicz

Przemysław

Jakie jest wasze zdanie o firmie Domax? Już dawno nic nie pisaliście na ten temat, a wcześniejsze komentarze są negatywne. Czym to jest spowodowane? Jakie zauważacie plusy i minusy pracy w firmie? Czy odpowiada wam wysokość wynagrodzenia, macie możliwość rozwoju?

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Domax PHU Robert Maksymowicz, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

oszukany

potwierdzam powyższe, oszust, omijać szerokim łukiem

Klient

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Domax. Zadzwoniłam do nich w sprawie renowacji podłogi i przyjechał do mnie Pan przez nich skierowany i w momencie, gdy Pan zniszczył mi podłogę i nie chciał jej naprawić firma Domax poinformowała mnie, że nie ma nic wspólnego z tym Panem i muszę sama się z nim dogadać, oni mi nie pomogą. Nie ryzykujcie i nie korzystajcie z ich pseudo usług.

DOMAX
@Klient 17.10.2017 14:02

Jeżeli umawiamy się na konkretną usługę a po jej wykonaniu, że jednak lepiej byłoby inaczej i próbujemy to wymusić za darmo to już nie nasza wina. Jesteśmy na rynku wiele lat i jeszcze nikt nie nazwał nas oszustami.

Sąsiad

Znany oszust , pod przykrywką Domax prowadzi "szemrane, lewe interesy". Omijać fałszywą firmę i właściciela! Sąsiad z okolic

Zostaw opinię o Phu Domax Robert Maksymowicz - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phu Domax Robert Maksymowicz