Opinie o Phu Domax Robert Maksymowicz w Szczecin

Phu Domax Robert Maksymowicz
0 0 11 5 1
klient Nowy wpis

zakupiłem podłogo w Domax - do dziś nie mogę otrzymać zwrotu za wygraną sprawę w śądzie - Przestrzegam omijać nieuczciwą firmę. Wiem, że właściciel jest lokalnym przestępcą gospodarczym !.

Benek Nowy wpis

Wiecie może czy firma potrzebuje fachowców? Jaka atmosfera w pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 134 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Phu Domax Robert Maksymowicz?

Igor Nowy wpis

Firma ma bardzo dobre opinie w internecie. Czy dlatego od dawna nikt nie korzysta z forum?

Ranking
Klient

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Domax. Zadzwoniłam do nich w sprawie renowacji podłogi i przyjechał do mnie Pan przez nich skierowany i w momencie, gdy Pan zniszczył mi podłogę i nie chciał jej naprawić firma Domax poinformowała mnie, że nie ma nic wspólnego z tym Panem i muszę sama się z nim dogadać, oni mi nie pomogą. Nie ryzykujcie i nie korzystajcie z ich pseudo usług.

DOMAX
@Klient

Jeżeli umawiamy się na konkretną usługę a po jej wykonaniu, że jednak lepiej byłoby inaczej i próbujemy to wymusić za darmo to już nie nasza wina. Jesteśmy na rynku wiele lat i jeszcze nikt nie nazwał nas oszustami.

Tak1Nie

Klientka
@Klient

Czy opisany przez Pana nierzetelny podwykonawca to firma z Goleniowa?

Przemysław

Jakie jest wasze zdanie o firmie Domax? Już dawno nic nie pisaliście na ten temat, a wcześniejsze komentarze są negatywne. Czym to jest spowodowane? Jakie zauważacie plusy i minusy pracy w firmie? Czy odpowiada wam wysokość wynagrodzenia, macie możliwość rozwoju?

TakNie

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Domax PHU Robert Maksymowicz, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

oszukany

potwierdzam powyższe, oszust, omijać szerokim łukiem

Sąsiad

Znany oszust , pod przykrywką Domax prowadzi "szemrane, lewe interesy". Omijać fałszywą firmę i właściciela! Sąsiad z okolic

Tak1Nie

Zostaw opinię o Phu Domax Robert Maksymowicz - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie