Domax PHU Robert Maksymowicz

Szczecin

Opinie o Domax PHU Robert Maksymowicz

oszukany

potwierdzam powyższe, oszust, omijać szerokim łukiem

Klient

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Domax. Zadzwoniłam do nich w sprawie renowacji podłogi i przyjechał do mnie Pan przez nich skierowany i w momencie, gdy Pan zniszczył mi podłogę i nie chciał jej naprawić firma Domax poinformowała mnie, że nie ma nic wspólnego z tym Panem i muszę sama się z nim dogadać, oni mi nie pomogą. Nie ryzykujcie i nie korzystajcie z ich pseudo usług.

DOMAX
@Klient 17.10.2017 14:02

Jeżeli umawiamy się na konkretną usługę a po jej wykonaniu, że jednak lepiej byłoby inaczej i próbujemy to wymusić za darmo to już nie nasza wina. Jesteśmy na rynku wiele lat i jeszcze nikt nie nazwał nas oszustami.

Sąsiad

Znany oszust , pod przykrywką Domax prowadzi "szemrane, lewe interesy". Omijać fałszywą firmę i właściciela! Sąsiad z okolic

Zostaw opinię o Domax PHU Robert Maksymowicz - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domax PHU Robert Maksymowicz