Zakład Usługowo - Produkcyjny Ataex s.c. T. Terpiłowski I M. Andruszkiewicz

Oksiutycze

Zakład Usługowo - Produkcyjny Ataex s.c. T. Terpiłowski I M. Andruszkiewicz

Opinie o Zakład Usługowo - Produkcyjny Ataex s.c. T. Terpiłowski I M. Andruszkiewicz

Mieliście styczność z pracą w firmie Ataex S.C. Zakład Usługowo-Produkcyjny T. Terpiłowski M. Andruszkiewicz ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Zakład Usługowo - Produkcyjny Ataex s.c. T. Terpiłowski I M. Andruszkiewicz - Oksiutycze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usługowo - Produkcyjny Ataex s.c. T. Terpiłowski I M. Andruszkiewicz