Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej w Płock

Patrycja Nowy wpis

Super wykonane rolety. Jak najbardziej.polecam

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Pomoc Kuchenna w firmie Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Boguś Nowy wpis

Polecam.Facet zna się na swojej branży jak mało kto.Okna pierwsza klasa

Patryk Nowy wpis

Polecam .Pan Andrzej naprawił nam okna i drzwi które zdaniem trzech innych firm kwalifikowały się do wymiany.Poleciłem ich swoim sąsiadom i byli też bardzo zadowoleni z usług.

Rozmowę kwalifikacyjną w Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Magazynier w magazynie mięsa i wędlin?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Mariusz

Polecam za terminowość i bardzo dobre wykonawstwo.

Rokicki

Polecam w 100 %.

Usługa wykonana bardzo dobrze i co najważniejsze w terminie.Polecam jak najbardziej firmę Vega.

Andrzej Kaminski

Witam.Ten wpis nie dotyczy firmy Vega ale jest atakiem na inną firmę a ukazał się w bardzo wielu miejscach w Polsce.Sprawa jest rozwojowa i ta firma tego nie odpuści,zgłasza ten atak do prokuratury.Pozdrawiam wszystkich klientów obecnych i przyszłych...

Kaczor

Polecam za doradztwo i fachowość wykonania usługi.

Marysia

Moja ulubiona firma roletowa.Pełen profesjonalizm połaczony z dawką humoru Pana Andrzeja.Polecam bardzo

Ola Biernacka
@Marysia

Też ta firma montowała mi rolety oraz plisy i jestem bardzo zadowolona.Polecam

Marek Kowalski

Polecam w 100%.Firma zamontowała mi rolety antywłamaniowe w Warszawie i nie robiła z tego powodu /odległość i czas / żadnych problemów.Pan Andrzej doradził nam jaki typ rolet i napędów zastosować.Efekt znakomity.Polecam

Zbigniew
@Marek Kowalski

Super, że jesteś zadowolony z wykonanej usługi, bo ciężko na rynku o dobrych fachowców. Dostałeś gwarancje na te rolety? Na ile miesięcy?

@Zbigniew

3 lata

Zbigniew
@Marek

To długo. Myślałem że góra 24 miesiące, bo tyle zwykle jest w innych firmach. Długo ci instalowali. To znaczy od zamówienia długo czekałeś?

@Marek

3 tygodnie

Kali

Polecam.Doradztwo i wykonanie na poziomie.

Irzyk

Polecam wszystkim.

Jacek Antosik

Żaluzje fasadowe zostały zamontowane w całym obiekcie bardzo dobrze.Pracownicy poprawili bezinteresownie stare rolety.Polecam tę firmę.

MiszaMasza437

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Kilka dni opóżnienia ale było warto,markiza imponujaca.Polecam

Patrycja

Polecam jak najbardziej.Montaż bardzo wzorowy.

Mało wypowiada się na forum pracowników z Firmy Handlowo-Usługowej Vega Kamiński Andrzej. Czym spowodowane jest Wasze milczenie? A może firma to raczej rodzaj działalności jednoosobowej i nie zatrudnia po prostu żadnych pracowników? Dajcie znać, jak to wygląda!

Wojtek

Polecam.Usluga na poziomie

Kali

Moskitiery to fajny wynalazek.Firma Vega założyła je perfekcyjnie.Jak najbardziej ich polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej - Płock

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej?

Firma Handlowo-Usługowa Vega Kamiński Andrzej
4.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Tumska 22
    09-400 Płock