Tarkowo Dolne

Opinie o Okno-Mar S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Futyma Maciej Filipiak

Ewa

Przestań człowieku kłamać i mataczyć .

Ewa

panie Robercie pomylił pan adresatkę i napisał pan sms'a do mojej mamy zawracając jej tyłek swoimi podziękowaniami,a odnośnie "skontaktowania się" obiecał pan zadzwonić w niedziele tylko zapomniał pan dodać w jakim miesiącu będzie ta niedziela lub którego roku ponieważ niedziela południe minęła(w rozmowie w piątek sam się pan umawiał na ten telefon i że to pan zadzwoni) a pan jak zwykł to robić nie zadzwonił wiec gratuluje podejścia do potencjalnego klienta. Takie wodzenie za nos klientów i okłamywanie gdy inna firma zrobiłaby to raz dwa i bez zwłoki to zero profesjonalizmu i pojęcia o jakimkolwiek biznesie.

okna

Pani Zaręba, Faktycznie zamówienie nie zostało zrealizowane z powodu czasowego przesunięcia na produkcji u producenta, co nie jest ode mnie zależne. Informowałem Panią o tym fakcie. Mieliśmy się ponownie skontaktować i określić,czy oferta jest dalej aktualna.Z tego wpisu dowiaduję się,że nie. Dziekuję za kontakt.

Klient

Pan Robert mimo umawiania się z klientem na dany termin nie jest w stanie pojawić się o określonym czasie mimo zapewnień telefonicznych odnośnie realizacji zamówienia. W trakcie 3 tygodniowego oczekiwania termin montażu oraz produkcja okien ciągle są przesuwane. Pan Robert wykazuje brak profesjonalizmu i terminowości w danym słowie. Realizacja zamówienia nie została w rezultacie wykonana.

Marta i Darek

Firma rzetelna,bezproblemowa...godna polecenia...Szefostwo bezproblemowe o Pana chodzi Panie Robercie :-) .Okna pierwsza klasa.Generalnie ze strony Pana Roberta bardzo dobre doradztwo w wyborze okien rolet bram....Pozdrawiamy i czekamy teraz za roletkami od Was...

Marta i Darek

Zadowolony klient

Skrzydło balkonowe perfekcyjnie osadzone , samo się zamyka , podobnie skrzydło okienne . Brawo !

Dobra jakość, solidnie, rzetelnie! polecam!

Zostaw opinię o Okno-Mar S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Futyma Maciej Filipiak - Tarkowo Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno-Mar S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Futyma Maciej Filipiak