Artur Brose Okno-Bros Eksport-Import

NIP: 7640000260 REGON: 570257097

Artur Brose Okno-Bros Eksport-Import

Opinie o Artur Brose Okno-Bros Eksport-Import

Anna

Pan prezes jest człowiekiem bez zasad i szacunku do innych. Zdecydowanie nigdy nie polecę tej firmy.

Zostaw opinię o Artur Brose Okno-Bros Eksport-Import - Piła poznań chodzież

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artur Brose Okno-Bros Eksport-Import