Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski w Grajewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski w Grajewo

Niezadowolona Nowy wpis

Firma totalny żart. Wpłacacie zaliczkę i czekacie. W maju zrezygnowaliśmy ze zlecenia bo nie szło się dogadać. Od maja jesteśmy zalewani z tygodnia na tydzień. Sprawa zostaje skierowana na policję. Ponad to polecam zapoznać się z zasadami BHP które panują bo panowie chcieli nam drzwi zamontować na zewnątrz

Administrator Nowy wpis

Firma Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski szukała pracowników na stanowisko Brukarz w mieście Grajewo. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

PatrykKajetan Nowy wpis

Na realizację zamówienia czekam już 7 miesięcy i niestety końca czekania nie widać ( 7 drzwi do zrobienia). Sprawę kieruję do prawnika jeśli nie oddadzą zaliczki.

były klient Nowy wpis

Dokładnie tak jak napisał poprzednik. gwarancja do bramy później się bujaj sam. pani żona bez pojęcia a szef cham.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER / SKŁADACZ OKIEN?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
zawiedziony

Nie polecam tej firmy.Po wpłaceniu kasy brak kontaktu.Proszę Was dajcie sobie spokój z tą firmą

Klient

Zawiasy w drzwiach zostały wyrwane przez wadę produkcji. Po zgłoszeniu do tej firmy w było wodzone za nos od blisko rok za każdym razem ta sama wymówka ze do końca tygodnia. Serdecznie nie polecam wezmą kasę i mają klienta w glębokim poważniu. Nie polecam.

Dzieciak

Koledzy aby szanować ?? Tam tylko duoy się daje za stanowisko :)

Gen. Ishida

Porażka-klient jest olewany po wpłacie zaliczkiz,czas oczekiwania to masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski - Grajewo

Firma Handlowo-Usługowa Mag-Bud Piotr Lipski
  • Nowo Osiedle 11