Opinie o Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium w Mirsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium w Mirsk

Misiek

Najlepiej wsiąść kasę za robotę która wygląda jak fuszerka i klientowi mydlić oczy że tak ma to wyglądać nie trzeba mieć doświadczenia ale widać jak robią fuszerki albo stwierdzą że inaczej nie da rady zrobić grunt że kasa wzięta a ty się martw jako klient poszkodowany i (usunięte przez administratora)

JA Nowy wpis
@Misiek

Firma nie istnieje od 2021 roku

Dorota Karlińska Nowy wpis
@JA

Firma nadal prężnie działa na rynku

Sara Ptasiuk Grabowska Nowy wpis

Wszystkie opinie bez imienia i nazwiska, co wcale mnie nie dziwi, konkurencje maja nie jedno imię ???? Do sedna. Zamówiliśmy okna w maju Ja jako kobieta ciężkich wyborów i okropnie marudna nie zostałam pogoniona a wiec to już duży plus. Okna wstawione bardzo dobrze, na przestrzeni różnych firm, cena jedna z niższych a okna bardzo dobrej jakości. Nie podobał mi się montaż listew od rolet, które w moim mniemaniu wychodziły za nisko, firma w ciągu 7 dni od zgłoszenia przyjechała i poprawiła mi wedle mojego życzenia. Nie robiąc z tego żadnego problemu. My możemy polecić.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium?

Czy w Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Misiek

Firma Janex z Mirska bierze bardzo duże pieniądze, dla mnie wstawiali bramę garażową tak zrobili że po trzech dniach wyrwała się rolka napinająca linkę mało mi nie wybiło szyby w samochodzie, ta rolka uszkodziła mi bramę że jest wgiecie nawet nie chcieli tego wymienić a żeby się doprosić to graniczy do cudów sam montaż bramy zostawia wiele se do życzenia krzywo pomontowali rolki na bramie napinające że poszczepilo mi linki i popękały uszkadzając bramę garażową a ciągle zgłaszałem że brama jest do poprawy to czekali aż się skończy gwarancja i żeby u nich zamówić na swój koszt totalnie olali tą sprawę nie polecam tej firmy odwalają fuszerkę mogę wysłać zdjęcia gdyby ktoś potrzebował

fabian

Firma niekompetentna. Źle wstawia okna. Bierze pieniądze za ciepły montaż którego wcale nie ma. Wzywana do poprawy plewa sprawę - ma pieniądze to olewa problem wynikający z źle zamontowany mi oknqmi. Pozatym brałem u nich rolety. Rolety zamontowane na taśmach ochronnych okien tak ze widać 2 cm tej taśmy i nie fajnie to wygląda. Jeśli chcecie mogę przesłać zdjęcia ich źle wykonanej pracy. Mój nr 603 484 714. Pozdrawiam i proszę nie wspolpracujcie z ta firma. Chyba ze chcecie mieć problemy

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium - Mirsk

• Jak się pracuje w Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium?

Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium

Jan Ryba Janex Punkt Sprzedaży Stolarki PCV i Aluminium