Calisto Ewa Łukjaniuk Robert Sawoniewski s.c.

Adres: Upalna 15 lok. 5, 15-668 Białystok

NIP: 5422830838 REGON: 052216930

Calisto Ewa Łukjaniuk Robert Sawoniewski s.c.

Opinie o Calisto Ewa Łukjaniuk Robert Sawoniewski s.c.

Robert

Świetna jakość i gwarancja polecam.

Kasia
@Robert 12.04.2015 23:04

Sam pisałeś o sobie taką opinię. Brawo Haha

Zostaw opinię o Calisto Ewa Łukjaniuk Robert Sawoniewski s.c. - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calisto Ewa Łukjaniuk Robert Sawoniewski s.c.