Opinie o Vanner s.c. Ciak-Sabatowska Magdalena Sabatowski Jakub w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vanner s.c. Ciak-Sabatowska Magdalena Sabatowski Jakub. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vanner s.c. Ciak-Sabatowska Magdalena Sabatowski Jakub na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanner s.c. Ciak-Sabatowska Magdalena Sabatowski Jakub w Toruń

Oszuści!!!wynajmują mieszkania dla pracowników i nie płacą rachunków ani nic i znikają bez słowa ale oczywiście od swoich pracowników pieniądze biorą

Jakub Sabatowski Nowy wpis
@Anonim

Z ciekawości wszedłem na ten portal i zaskoczyła mnie ta wypowiedź. Podejrzewam jednak, że skoro ukrywa się Pan/Pani pod pseudonimem to sprawa nie jest tak oczywista jak w komentarzu. Ze swojej strony powiem tylko, że moja strona płaci wszystkie zobowiązania. Przyznam, że w czasie tego posta (czyli maj br.) nie pamiętam żeby ktokolwiek się skarżył na płatności za wynajmowane kwatery. Reasumując jeśli faktycznie uważa Pan/Pani moją firmę a co za tym idzie mnie za oszustów, proszę się ujawnić. Ja jestem gotowy do odparcia ewentualnych zarzutów o oszustwo, ciekawe czy Pan/Pani byłaby w stanie odparcia zarzutów o pomówienie. Pozdrawiam Jakub Sabatowski

Edward Nowy wpis

@Krystian, piszesz, że firma Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski jest solidna. Czy jesteś jej pracownikiem? Może mógłbyś bardziej zgłębić ten temat. Opinie użytkowników poparte rzetelnymi aktami są bardzo ważne, szczególnie dla osób zainteresowanych podjęciem się pracy w firmie. @Anonim, to bardzo poważne oskarżenie, czy posiadasz na swój komentarz jakiekolwiek dowody?

Krystian Nowy wpis

Solidna firma, polecam

Krystian Nowy wpis

Solidna, uczciwa agencja. Polecam

Firma Vanner s.c. Ciak-Sabatowska Magdalena Sabatowski Jakub szukała nowego pracownika na stanowisko POZOSTALI MAGAZYNIERZY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
M**

Firma spoko . Wypłata naczas fakt . Ale obiecywanki cacanki

Tomson

też jestem zadowolony z współpracy z firmą Vanner, miła atmosfera i wypłaty na czas

Karol

Ja mam inne zdanie niż przedmówca. Wypłaty na czas, elastyczne podejście do pracownika. Polecam firmę

patryk

na poczatku jest wszystko jest tak slodko az milo a jak zaczniesz pracowac to juz nie mysla o tobie jak sie upominasz to oczywiscie zrobimy zalatwimy i potem znow nic .. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Vanner s.c. Ciak-Sabatowska Magdalena Sabatowski Jakub - Toruń

Vanner s.c. Ciak-Sabatowska Magdalena Sabatowski Jakub
  • Lubicka 22