Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski

Toruń

Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski

Opinie o Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski

Edward

@Krystian, piszesz, że firma Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski jest solidna. Czy jesteś jej pracownikiem? Może mógłbyś bardziej zgłębić ten temat. Opinie użytkowników poparte rzetelnymi aktami są bardzo ważne, szczególnie dla osób zainteresowanych podjęciem się pracy w firmie. @Anonim, to bardzo poważne oskarżenie, czy posiadasz na swój komentarz jakiekolwiek dowody?

Krystian

Solidna firma, polecam

Krystian

Solidna, uczciwa agencja. Polecam

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Anonim

Oszuści!!!wynajmują mieszkania dla pracowników i nie płacą rachunków ani nic i znikają bez słowa ale oczywiście od swoich pracowników pieniądze biorą

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

M**

Firma spoko . Wypłata naczas fakt . Ale obiecywanki cacanki

Tomson

też jestem zadowolony z współpracy z firmą Vanner, miła atmosfera i wypłaty na czas

Karol

Ja mam inne zdanie niż przedmówca. Wypłaty na czas, elastyczne podejście do pracownika. Polecam firmę

patryk

na poczatku jest wszystko jest tak slodko az milo a jak zaczniesz pracowac to juz nie mysla o tobie jak sie upominasz to oczywiscie zrobimy zalatwimy i potem znow nic .. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski