Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski

Toruń

Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski

Opinie o Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Anonim

Oszuści!!!wynajmują mieszkania dla pracowników i nie płacą rachunków ani nic i znikają bez słowa ale oczywiście od swoich pracowników pieniądze biorą

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

M**

Firma spoko . Wypłata naczas fakt . Ale obiecywanki cacanki

Tomson

też jestem zadowolony z współpracy z firmą Vanner, miła atmosfera i wypłaty na czas

Karol

Ja mam inne zdanie niż przedmówca. Wypłaty na czas, elastyczne podejście do pracownika. Polecam firmę

patryk

na poczatku jest wszystko jest tak slodko az milo a jak zaczniesz pracowac to juz nie mysla o tobie jak sie upominasz to oczywiscie zrobimy zalatwimy i potem znow nic .. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanner S.C. Magdalena Ciak Jakub Sabatowski