Tomex Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Ratajczak

Długołęka

Opinie o Tomex Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Ratajczak

poszkodowany

Najdroższa firma na rynku i najbardziej krytykująca ,najciekawsze to że Pan właściciel skrytykował podłączenia kotłowni,którą sam montował i dostarczał materiał parę lat wcześniej . Dla przykładu serwis w Tomex właściciel kazał sobie zapłacić 500zł. a wezwany z Wrocławia z Ołtaszyna do Długołęki z kąd pochodzi Tomex zażądał 280 zł.za tę samą pracę.

STAŁY KLIENT OD 18 LAT W TOMEX
@poszkodowany 18.09.2016 08:23

U mnie też podważył kotłownie ,którą wcześniej montował że wszystko jest żle zrobione i prze kilkanaście lat nawet nie zajrzał do boilera w , którym wymienia sie anody co parę lat On nigdy tego nie zrobił naraził mnie na koszty , żle też dobrał grzejnik do dużego pokoju i nigdy nie zareagował że w pokoju jest zimno mimo że ciągle mu to zgłaszałem pompy też zasłabłe zamontował ,pilot do sterowania zainstalował w pokoju a obok był grzejnik z termostatem ,a nie powinien. I dalej by tak było ,jak bym nie zawołała innego serwisu ku zdumieniu zawołałam trzeci serwis i potwierdziły oba to samo i wiecie co po modyfikacji mojej kotłowni zużycie paliwo spadło a praca kotła z 16 godzin pracy na dobę spadła do 4 godz/dobę Nie polecam firmy TOMEX pana Ratajczyka wiesława z Długolęki NACIĄGNIE NA KOSZTY A I ZA SWOJE USŁUGI KAŻE SOBIE PŁACIĆ DWA RAZY WIĘCEJ NIŻ INNI NP. SERWIS PODSTAWOWY ANALIZA SPALIN +CZYSZCZENIE KOTŁA TO 500ZŁ KAŻE SOBIE ZAPŁACIĆ TOMEX A SERWIS Z BIELAN WR. LUB Z SZCZODREGO 250 ZŁ. PRZE KILANAŚCIE LAT MNIE NACIĄGNĄŁ NA DUŻE KOSZTY BO MU ZAUFAŁEM MIAŁEM GO ZA SUPER FACHOWCA UCZCIWEGO ZAWSZE POLECAŁEM UFAŁEM. POWINNO SIĘ GO POZWAĆ ZA TAKIE PRAKTYKI BO PRZECIEŻ TO JEST NIE UCZCIWE ŚWIADOME WPROWADZANIE W BŁĄD I NARAŻANIE NA NIEPOTRZEBNE KOSZTY. DZIWIĘ SIE ŻE BUDERUS JESZCZE GO POLECA TEŻ POWINIEN POCZUĆ SIE DO ODPOWIEDZIALNOŚCI DAJĄC TAKIEJ FIRMIE LICENCJE NA UŻYWANIE NAZWY FIRMOEJ.

Zostaw opinię o Tomex Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Ratajczak - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomex Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Ratajczak