Opinie o Mieczysław Kłodziński Emkato Zakład Ślusarsko Kotlarski w Gizałki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mieczysław Kłodziński Emkato Zakład Ślusarsko Kotlarski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mieczysław Kłodziński Emkato Zakład Ślusarsko Kotlarski o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mieczysław Kłodziński Emkato Zakład Ślusarsko Kotlarski w Gizałki

piotr Nowy wpis

Co ty opisujesz michał ja zadzwoniłem o 22 i zostałem pozytywnie załatwiony i przez telefon usuneliśmy w 3 minuty awarię ja jestem bardzo zadowolony z kotła polecam

pawel Nowy wpis

nie polecam drugi raz nie kupił bym tego pieca jak sie dzwoni do pana od pieca to wielkie pretensje ze mu sie przeszkadza zero szacunku dla klijenta.Jak chciałem kupic piec to po dwa razy w tygodniu dzwonił kiedy przywies a po zakupie to juz w (usunięte przez administratora) miał chciałęm dobrze ustawic piec i dzownie i on ze zajety ze obiad je i z ryjem nie polecam !!!!!!!!!!!! tragedia

Jasiek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś, czy firma ma jakąś ofertę pracy i czy jest sens starać się tu o pracę?

kazio

jestem super zadowolony z kotła tej firmy sterowniki proste w obsłudze .

RTUR Nowy wpis
@kazio

A jak ma Pan ustawiony pięć czas podawania czas przerwy i dmuchawe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mieczysław Kłodziński Emkato Zakład Ślusarsko Kotlarski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
michał

Czyżby konkurencja zazdrościła że firma funkcjonuje dobrze i atakuje

Ja kupiłem piec tej firmy 20 lat temu i nie miałem żadnych zastrzeżeń zakupiłem teraz w tej firmie na ekogroszek piec sprawuje się fantastycznie. Ustawienie sterownika jest łatwe z instrukcją.

endriu

macie racie mam taki piec i wielka ściema nie mogę ustawićpartametrów dzwoniłem gościu twierdzi ze komin ma wine .komin jest ok różne kombinacje stosowałem i tak temperatura skacze mi uwaga 30 stopni więcej niż zadana szok kłamią dzwonie mowie gościowi o parametrach a on mi odpowiada ze nie ma czasu bo je obiad pozdrawiam

Johnny Bravo

Miałem do czynienia z piecem zwykłym (miałowy, bez podajnika) EMKATO z nadmuchem górnym. Piec jest bardzo niebezpieczny w użytkowaniu - mimo różnych ustawień sterownika (dmuchawy) trzeba bardzo uważać na gazy które gromadzą się w piecu i przy otwieraniu drzwiczek wybuchają... Udało się nieco wyregulować ale nadal bucha gazami (nie jest to wina komina - wszystko było sprawdzane, poza tym poprzedni piec z innej firmy działał bez zarzutu...

JohnnyBravo

Firmę polecił mi szwagier ,który posiada już piec 8 lat . Ja kupiłem piec 2 lata temu i sprawuje sie bardzo dobrze. Właściciel firmy jest bardzo dokładny i dzwoniąc do niego podał mi wszystkie informacje na tmt sterownika . Polecam tą firmę. Piec jest solidny

troll

Miałem ten sam przypadek z tym panem. Zamówiłem zwykły piec, a gość przywiózł mi na miał. Pytał mi się czy będę w domu, odpowiedziałem mu że wracam z pracy o 15, a on przywiózł o 14:30, oczywiście była tylko żona która tak naprawdę nie wiedziała nic o jaski piec chodzi, Szybko wyładował i wyjeżdżał akurat jak ja przyjechałem z pracy, mówiąc mi ze żona wszystko wie. Po sprawdzeniu pieca okazało się że to piec na miał i zadzwoniłem do gościa że nastąpiła pomyłka, a on ze złością że taki piec był zamawiany i żebym mu nie przeszkadzał. Gość po prostu w chamski sposób pozbył się pieca na którego nie miał zbytu. Nie miałem już siły z gościem dyskutować i zrobiłem trochę przeróbek i paliłem nim tylko trzy sezony.

karol

Witam chcialbym podzielic sie opinia na temat firmy emkato otoz kupilem ten piec odradzam przed kupnem wszystko pieknie ladnie po dwa telefony dziennie zapewnienia wlasciciela ze po zamontowaniu pieca mozna dzwonic pomoze ustawic wszystko.Otoz tak wyszlo ze nie moglismy ustawic sterownika zadzwonilismy do Pana wlasciciela o godzinie 18 byl wielce oburzony ze przeszkadzamy mu po pracy a w kwestii ustawienia sterownika czy podajnika mamy sie kontaktowac z producentami .przed kupnem pieca nie wspomnial ze gwarancje daje tylko na szczelnosc kotla reszta go po prostu nie intersuje.bzdura jest rowniez w opisach ze jest to piec bardzo oszczedny 25 kW pali 50 kg na dobe wiec o oszczednosciach nie ma mowy.pisze to z pelna odpowiedzialnoscia wlasciciel to delikatnie mowiac palant

Łukasz
@karol

witam i co dałeś sobie rade z tym piecem

Zostaw merytoryczną opinię o Mieczysław Kłodziński Emkato Zakład Ślusarsko Kotlarski - Gizałki

Mieczysław Kłodziński Emkato Zakład Ślusarsko Kotlarski
  • Wodna 10