Opinie o Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j. w Obłaczkowo 150

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j. w Obłaczkowo 150

Galmet

Czy Serwisanci firmy elster nadal używają sowich prywatnych narzędzi w pracy, z racji tego że właściciele są pazernie skąpi w inwestowaniu w firmę?

Marta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jest rok 2024 a firma nadal zatrudnia ludzi na umowy śmieciowe ?

Izabela Nowy wpis

Dlaczego przerwa w pracy w firmie Elster trwa tylko 15 minut ? Gdzie w innych firmach standardem jest pół godziny płatnej przerwy.

Marcin Nowy wpis

Jak wygląda pierwszy dzień pracy, są jakieś szkolenia ? oprócz obowiązkowego bhp

Galmet Nowy wpis

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Wojtek Brygadzista

Dlaczego właściciele firmy zezwalają na spożywanie alkoholu na terenie zakładu ? Mało było wypadków w pracy ? Czerniak,Jankowiak,Pogłodziński weźcie się ogarnijcie zanim komuś stanie się krzywda

Emilia
@Wojtek Brygadzista

A faktycznie gdzieś jest jednoznacznie wskazane, że pozwalają? Ogólnie to są prawdziwe nazwiska tych ludzi czy tak tylko przykładowo wymieniasz? Bo wiesz, że mogą się do Ciebie doczepić o jakieś pomówienia z tego tytułu? A o jakich wypadkach niby wspominasz?

Wojtek Brygadzista
@Emilia

To nie są żadne pomówienia, tylko fakty, właściciele pozwalali na picie alkoholu bo nikt normalny za tak niskie stawki nie podjąłby pracy w tym patologicznym zakładzie

Emilia
@Wojtek Brygadzista

Ty poważnie brygadzistą jesteś czy tak sobie wpisałeś? To jeśli to prawda to takich rzeczy się nie zgłasza przypadkiem?

@Emilia

Lepiej zapytaj się właścicieli firmy dlaczego zachowali się nieetycznie w 2016 roku i nie uzupełnili wakatu po nagle zmarłym pracowniku a jego obowiązki przenieśli na innych pracowników, Jest to zachowanie skrajnie nie moralne i powinno być ostro piętnowane.

Grażyna

Ogólnie widzę, że opinie są negatywne, niskie stawki, słabe umowy, warunki pracy... i jak pracować w takich okolicznościach? Chyba, że się coś zmieniło teraz?

Radek Kotecki

Pracodawca, który nie szanuje i wykorzystuje pracowników, powoli zarabia na swoje bankructwo, ponieważ inni pracodawcy, inwestujący w ludzi, zyskają nad nim przewagę konkurencyjną na rynku i go pogrzebią. Nie trzeba przedłużać agonii wyzyskującej firmy, trzeba sprytnie pracodawcy dać jak najmniej, wyciągnąć od niego jak najwięcej i szukać pracy, gdzie indziej. Każde inne postępowanie jest po prostu indolencją umysłową i działaniem na własną szkodę. Takie są reguły gospodarki rynkowej. Pracodawcy muszą przekonać się na własnej skórze, że nadużywanie swojej uprzywilejowanej pozycji na rynku pracy, który w Polsce jest rynkiem pracodawcy, drogo kosztuje. (usunięte przez administratora)

Rumun

Od nowego roku minimalna stawka godzinowa na umowę zlecenie będzie wynosić 17zl brutto - trzech cwaniaczkow (wlasciciele) nie wytrzyma takiego obciążenia finansowego i całkowicie zamkną firmę.

Krzysztof

Czy firma Elster nadal traktuje pracowników produkcyjnych jak tanią siłę roboczą którzy pracują poniżej minimalnej krajowej ?

Zuzanna
@Krzysztof

@Krzysztof Domyślam się, że kiedyś pracowałeś w Elster. Ile czasu minęło od Twojego zatrudnienia w tej firmie? Jak jest ze stawką?

Jerzy

Nie zawsze idzie wszystko tak jak byśmy chcieli. Czasami jest trudniejszy moment i skoro firma dobra to warto przeczekać.

iska

Umowy śmieciowe , duża rotacja , nie polecam!

stary wyjadacz

najgorsza praca jaką w życiu miałem, fatalne warunki pracy oraz niskie wynagrodzenie

Sir Elster

Podobno firma upada, produkują tylko za magazyn a zamówień brakuje, prawda to ?

Norbi

Jakieś newsy z firmy mógłby ktoś napisać na forum. Czy warto starać się o pracę?

houseless
@Norbi

Jak chcesz pracować na akord za najniższą stawkę ustawową przy umowie zlecenie, so I wish enjoy !!

szykowna

Błagam was ludzie nie pracujcie dla tej firemki !!!

pracownik sezonowy

Pracowałem tam - na tamten czas powiedzmy że mi pasowało, ale chciałbym napisać wszystkim zainteresowanym pracą tam, że firma oferuje umowę o dzieło a dla "stałych pracowników" umowę zlecenie, umowy o pracę nigdy nie było i na 90% nie będzie!!! Z plusów wypłata na czas, niestety jedna z najniższych w regionie i dlatego oferują dodatkowo pracę chałupniczą po godzinach.

Bardzo słabutkia pensja właściwie to płacą zaliczki za umowę zlecenie - najniższą stawkę ustawową a jak nie ma pracy to do domu.

Zmeczony Pracownik

Firma można by powiedziec słaba a nawet żenująca, od poczatku istnienia stale umowy Śmieciowe, pseudourlop 14 dni, stolowka w miejscu pracy, woda do picia jedynie z kranu, Zero socjalu. jeden telefon sluzbowy na dwie osoby, osoby nadzorujace prace nie panuja nad haosem. Polecam prace Desperatom po szkole bez perspektyw. Placa niska - minmum ustawowe a jak nie roboty do do domu. Powodzenia elsterkom w karierze.

admin

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Elster S.C. Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych W. Czerniak P. Jankowiak R. Pogłodziński. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j. - Obłaczkowo

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Urządzeń Elektronicznych Elster H.Czerniak P.Jankowiak R.Pogłodziński sp.j.?