Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Aris Rolbiecki Zbigniew

Opinie o Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Aris Rolbiecki Zbigniew

lelek2

Zdecydowanie nie polecam. Odwala fuszerkę. Wymiguje się od poprawiania własnych błędów. Oczywiście po zapłacie.

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Aris Rolbiecki Zbigniew - Grzegorz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Aris Rolbiecki Zbigniew