Opinie o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek w Tarnowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek w Tarnowa

TSD Sp.z o.o.

Serdecznie nie polecam. Prosimy się 2 miesiące o zwrot za chłodnice którą odesłaliśy. Ostrzegam przed współpracą z tym Panem

Wszystko zgodne z ogłoszeniem, polecam części do Agregatów Chłodniczych, konkurencyjne ceny jak i jakość.

Arni

Ktoś tu się pochwalił, że był obsługiwany w święta. Więc, czy to sam właściciel świadczył wtedy pracę, czy może jakiś pracownik? I w jaki sposób namawia się tutaj do pracowania w wolne dni?

Antośka

Ile zadowolonych klientów w wątku zabrało głos. Natomiast zaintrygował mnie temat pracy w święta w niestandardowych godzinach. Czy pracownicy mają za takie dni coś extra płatne? Wiadomo to przecież święta, jak pracodawca rozlicza takie dni? Jestem zainteresowana pracą

Czy po rozmowie w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Wasilljew

Solidne sprzęgła, będę wracał.

Ktoś napisał o tej obsłudze klienta w niestandardowych godzinach pracy i właśnie chcę spytać, co to oznacza dla pracowników. Czy trzeba pracować w weekendy? Ile godzin siedzicie w pracy?

@Spedytor

Usługa godna polecenia, szczególny Plus pozą standardy godziny pracy.

Tomczyk pphu

Pełen profesjonalizm

Kamila

Mąż szuka pracy jako serwisant, niestety nie widzę w sieci ani wątku żadnych informacji na ten temat. Orientuje się ktoś jak z pracą na tym stanowisku w firmie? Wyjdzie w przeliczeniu na godzinę pracy ok 25 zł netto?

Morawski phu

Obsługa w Święta poza standardowymi godzinami pracy! Polecam

Paulina

Właściciel to sam pracuje? Czy są jakieś osoby zatrudnione w firmie? Pisali o dojazdach do klienta i ciekawa jestem jak jedna osoba mogłaby to ogarnąć. Możecie dać znać?

Katarzyna

Czytam tutaj sporo opinii zadowolonych klientów i super, że chwalą firmę, ale czy są tutaj osoby które pracowały albo obecnie są zatrudnione? Chciałabym dowiedzieć się o warunkach pracy trochę więcej, niestety nie ma żadnej oferty pracy, to co udało mi się znaleźć to potwierdzenie branży z KRS. Jak to wygląda z wynagrodzeniem tutaj, np ile mają na start montażyści klimatyzacji? Szefostwo podpisuje ze wszystkimi umowę o pracę?

Klient

Szybko i sprawnie nawet w Święta. Dziękuję za pomoc!! Polecam

Sobala Transport

Sterownik naprawiony,szybko i sprawnie rozwiązany problem. Polecam

Klient

Zdecydowanie nie polecam Pana Błażeja , nieuczciwy sprzedawca , sprzedaje uszkodzony niekompletny sprzęt , po sprzedaży kontakt się urywa. Nie polecam

P.P Marczak

Pełna obsługa i profesjonalizm

P.P.H.U

Dojazd do klienta,szeroka wiedza jak i sprawna obsługa Agregatów Chłodniczych.

Mielczarek p.h.u.p

Wysyłka z dnia na dzień. Polecam części Carrier

Niziołowski

Kompresor Carrier zregenerowany, praca bez zastrzeżeń. Będę wracał z innymi usterkami. Polecam ten serwis.

Kaczmarek Transport

Kubota zamówiona, dostarczona-zamontowana. 5 plus

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek - Tarnowa

• Jak się pracuje w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek?

Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek