Mróz Cezary Sanitgaz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Mróz Cezary Sanitgaz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
0 0 6 1

Opinie o Mróz Cezary Sanitgaz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

monter

Ten człowiek (C. M.) to wielki oszust i kłamca. Potrafi zakręcić tak człowieka, że nie wie jak sie nazywa, przez co nie upomni się o należne pieniądze. Dodam że Mróz to złodziej. Nie wypłacił i należnych nadgodzin i delegacji na sumę około 1500zł. Prowadzi podwójną ewidencję czasu pracy i w ten sposób kryje się przed inspekcją pracy i płaceniem nadgodzin. Po resztą tą ewidencję każe prowadzić zwykłym pracownikom. Radzę omijać firmę szerokim łukiem. Partaczą robotę.

Zostaw opinię o Mróz Cezary Sanitgaz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mróz Cezary Sanitgaz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe