Opinie o Phu Machelski-Serwis Kotłów Gazowych Sławomir Machelski w Skórzewo

Phu Machelski-Serwis Kotłów Gazowych Sławomir Machelski
5 6 21 5 1
Opłaty Nowy wpis

Pracodawca nie dba o pesje pracowników, a puzniej ludzie narzekaja na serwisantow.

Tak2Nie
? Nowy wpis
@Opłaty

a na jakiej podstawie takie stwierdzenie?

Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Phu Machelski-Serwis Kotłów Gazowych Sławomir Machelski?

Ja Nowy wpis
@Pytanie

A o czym Ty do mas tu rozmawiasz?

Sabina

Moje sugestie dla Phu Machelski-Serwis Kotłów Gazowych Sławomir Machelski: Serwisant z Państw firmy Radosław Kociński po wykonaniu serwisu kociołka dwu funkcyjnego ten już nie wrócił do normalnej pracy a gdy zepsuł się dokumentnie, Nie pojawił się na umówioną wizytę a po kolejnym telefonie odmówił przyjazdu

Machelski Serwis
@Sabina

W momencie wystawiania przez Panią komentarza p.Radosław nie był już pracownikiem firmy Machelski Serwis.

Tak2Nie1
Tytus

Fajnie jak klienci są zadowolenie ale szkoda, że ktoś z pracowników nie korzysta z forum żeby napisać jak się pracuje?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zadowolony

Super usługa.wreszcie normalny prawdziwy fachowiec znający się na swojej robocie . Polecam.

TakNie1
az

Jak najbardziej polecam. Zgłoszenie przyjęła bardzo miła Pani, ustaliłyśmy termin w jakim nastąpi usługa. Pan Serwisant przyjechał o czasie naprawił mój kociołek, na wszystkie moje pytania odpowiadał. Normalnie POLECAM

dey
@az

Buhahah Sami sobie opinie piszą, to już jest kpina

Tak5Nie1

Kacha
@dey

Skad wiesz ze pisza sami?

Tak4Nie

mick
@Kacha

Bo znam dobrze tą firmę i to co tu przeczytałem to jej dokładne zaprzeczenie

Danuta
@mick

Pisząc, że znasz firmę masz na myśli, że jesteś jej pracownikiem? Jeśli znasz ją od środka, napisz kilka słów o warunkach zatrudnienia i atmosferze w pracy. Na stronie http://machelski.pl/praca/ jest informacja, że firma nie prowadzi aktualnie rekrutacji, jednak jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w firmie, proszą o przesyłanie swoich kandydatur.

mick

Proponuje omijać ten serwis... Serwisanci nic nie potrafią, ceny wymyślają na gorąco chyba a sam właściciel to ewidentny naciągacz! Firma dno

Tak4Nie2

Tomasz

Pani odbierająca telefon robi wszystko żeby utrudnić kontakt. Brak możliwości złożenia reklamacji. Zdecydowanie nie polecam.

rob

Buhahah Sami sobie opinie piszą, to już jest kpina

Tak6Nie

BURY
@Tomasz

prosze o informacje o warunkach pracy i zarobkach

pooi
@Tomasz

Szczera prawda a Pani to zbyt dużo powiedziane... Raczej zwykła ....................................

Tak2Nie

pooi

Żenada , omijać szeroko!

Tak3Nie

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Skórzewo.

Danuta

@dey na forum jest miejsce dla wszystkich opinii - i tych pozytywnych, i tych negatywnych. Odmienność zdań to sytuacja dość normalna. Możesz w takim razie napisać jakieś konkrety o warunkach zatrudnienia w Phu Machelski-Serwis Kotłów Gazowych Sławomir Machelski z Twojego osobistego punktu widzenia?

TakNie

Zostaw opinię o Phu Machelski-Serwis Kotłów Gazowych Sławomir Machelski - Skórzewo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie