Ledbud Nowoczesne Systemy Grzewcze Grzegorz Ledwochowski

Golub-dobrzyń

Opinie o Ledbud Nowoczesne Systemy Grzewcze Grzegorz Ledwochowski

Mateusz

Pracujemy od 6 do 21 lub czasem i dłużej, od poniedziałku do soboty, czasami zdarza się w niedziele. No chyba, że jedziemy w delegację to wtedy zaczynamy od 4 rano. Praca nie jest ciężka tylko trzeba chcieć robić.

Mirek
@Mateusz 26.01.2016 13:17

Byłem na delegacji i nie zaczynaliśmy o 4. Praca jak każda inna, zarobić można.

Zostaw opinię o Ledbud Nowoczesne Systemy Grzewcze Grzegorz Ledwochowski - Golub-dobrzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ledbud Nowoczesne Systemy Grzewcze Grzegorz Ledwochowski