Epi Systemy Grzewcze Krzysztof Fornal

Olsztyn

Opinie o Epi Systemy Grzewcze Krzysztof Fornal

zenon

my mieliśmy okazję przekonać się o tym jak traktuje swoich pracowników, ponieważ byliśmy zleceniodawcą tej firmy, niestety potwierdzam powyższą opinię(usunięte przez administratora)

Jest to bardzo mała firma składająca sie z około 3 osób w tym jedna osoba to sam właściciel (usunięte przez administratora) osobiscie nie polecam pracy u tego pana jest on nie słowny traktuje pracowników jak śmieci typowy narcyz on wszystko robi najlepiej wszystcy inni nic nie potrafia i wszystko zle robia choć sam nawet nie jest z wykrztałcenia chydraulikiem i w dodatku czesto jest pózniej problem z wypłaceniem wypłaty jedna wielka porażka

Zostaw opinię o Epi Systemy Grzewcze Krzysztof Fornal - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Epi Systemy Grzewcze Krzysztof Fornal