Opinie o Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian w Gniezno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak szefostwo w Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian traktuje ludzi?

krystianb0 Nowy wpis

Znalazłem używana pompę ciepła oferowana przez tego człowieka, przed zakupem bez problemowy kontakt po zakupie, odebrał tylko raz telefon gdy dzwoniłem aby ustalić zwrot uszkodzonego towaru. Więcej Pan Damian i jego żona nie odebrali ode mnie telefonu. Pompa okazała się uszkodzona (została zalana woda najprawdopodobniej przez zamarzniecie przy braku zasilania). Pisaliśmy tylko SMS. Ustaliliśmy że mogę zwrócić i tu się zaczęły przepychanki (że przelew nie doszedł z pobrania, że pojechali na wakacje itp.) Jak już ustaliliśmy że moge odesłać, nikt nie odebrał przesyłki. I tutaj znowu przepychanki SMS-owe. Na początku Pan Damian cały czas twierdził że napewno jest sprawna, jednak w miarę upływy tygodniu rozmowy zaczął pisać że nie jest pewny, że jej nie sprawdził, na koniec pisał że Niemiec do (usunięte przez administratora) itd. Trawło to z 4 mieciące. Od 2 miesięcy Pam Damian i jego żona przestali odpisywac na SMS. Strawciłem dużo pieniędzy na tej nieoczciwej transakcji.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian odbywa się również w języku angielskim?

Anonim Nowy wpis

Miałem z nim kontakt. Człowiek niedostępny, widzi że próbujesz się z nim skontaktować, ale nie ma szans by oddzwonić i zachować się jak dorosły człowiek. (usunięte przez administratora) w tym przypadku to i tak delikatne słowo Bardzo nie słowny gość, łże na każdym kroku, nie warty rozmowy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Sindaf

@Jarek . Od marca próbuje odzyskać przedpłate na pompe 15 tysiecy złoty , co miesiąc od roku podawane są daty wpłaty i jakoś nie dochodzą pieniądze , na policji pan D.wędzina zobowiązał sie do oddania pieniędzy ostatecznie do grudniu 2022 roku , dzisiaj jest już styczeń 2023 i pieniędzy nie oddał , pompy też nie zamontował , więc o czym Pan mówi Panie Jarku ...??? Jak można pobierać zaliczki od klientów i przez rok nie raczy Damian ani oddać pieniędzy ani zamontować pompy . Owszem Brat Damiana to faktycznie porządny człowiek ale Damian wędzina to (usunięte przez administratora) i kłamca , który żeruje na zaufaniu ...na które na pewno nie zasługuje !!! Obecnie sprawa jest w sądzie - jak więc można ocenić takiego człowieka ? ?? Mówi Pan o niezadowoleniu , ciekawe . .... A panu to pieniądze z nieba spadają czy raczej kazdy na nie ciężko musi zapracowac ??? żeby utrzymywać jakiś nieudaczników życiowych ? NIE DAJCIE SIE NACIĄGAC

Robert
@Sindaf

Czy udało sie panu zakonczyc sprawe? Instalacje zostaly dokonczone czy sprawa jest dalej w sadzie?? Jest coraz więcej osób poszkodowanych, co można zobaczyć po opiniach na innych stronach i wygląda jakby sprawa robiła się coraz poważniejsza. Osobiście mam u tego pana 30tys zł zaliczek wpłaconych kilka miesięcy temu (część nawet w zeszłym roku) i jestem cały czas okłamywany i oszukiwany. Prace pozaczynane, nieskończone, zaliczki wzięte. Pan wykonuje tylko prace, które wymagają minimalnego wkładu własnego, a jak przychodzi do instalacji właściwego sprzętu to jest wieczne przeciąganie terminów i kolejne kłamstwa (o ile jakimś cudem uda się z tym panem skontaktować). Proponuję stworzyć zamkniętą grupę osób poszkodowanych żebyśmy mogli wzajemnie się kontaktować i informować się o bieżących problemach lub tez ustalać lokalizację pana Damiana. Chciałbym wiedzieć czy komuś udało się z tym panem zakończyć jakąkolwiek instalację i czy ona działa prawidłowo? Czy ktoś zakończył sprawę w sądzie, policji, komorniku? Zachęcam do kontaktu na (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian?

Sindaf

Szczerze NIE POLECAN ! Firma bierze zaliczki na pompy ciepła a potem zaczyna sie zabawa z przesuwaniem terminu montażu , podobno pompa ciepła już ... już... jest i znowu długa cisza . Nie ma szans na rozmowe telefoniczną , chłop nie odbiera telefony , ( jak struś - głowa w piasek i milczenie owiec ) jeśli macie odrobine szczęścia to może odpisze wiadomość , że oddzwoni - nie ma sie co łudzić ... NIE ZADZWONI ! Po 4 miesiącach po wpłacie zaliczki możeciu tylko otrzymać krótki sms , że odda pieniądze , na co też bym nie liczyła , wiec teraz kolejna zabawa adwokat , sąd i komornik . Na szczęście już takie sprawy w sądzie przebiegają szybko . Uważajcie na tą firmę !

Jarek
@Sindaf

Ja nie mogę się zgodzić z tą opinia jestem bardzo zadowolony bardzo zetelna firma tylu podchodziło do montażu pompy i nie było osoby tylko pan tej firmy się podjął jej uruchomienia i udało się bratu też załatwiał pompę owszem czekał za pompa bo brak w sprzedaży trochę poczytać podowiadywać się a nie oczernia prawda jest taka że zawsze się znajdzie ktoś komu się nie dogodzi obojętnie jaka firma istnieje w Polsce to kazda ma nie zadowolonego klienta bo Polakowi ciężko dogodzić chce kokosy za grosze a to tak się nie da wiec nie zgadzam się z tą opinia zniszczyć można każdego łatwo ka i moi znajomi którym poleciłem tą firmę złego słowa nie powiemy

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian - Gniezno

Usługi Wodno-Kanalizacyjne I Co Oraz Sprzedaż Art.Instalacyjnych Wędzina Damian
  • Żwirowa 8