Ogrody Datura Honorata Alama

Łódź

Opinie o Ogrody Datura Honorata Alama

xxx

Nie zna sie na robocie potrafi tylko oszukiwać ludzi pracuje się u niej za darmo. a adres który ma podany to jest nieaktualny bo ona tam nie mieszka więc nawet nie ma gdzie sie zgłosic po ciezko zarobione pieniądze mówi tylko ze wysle przekazem pocztowym kase ale tego nie robi nawet nie ma gdzie jej znależć. UWAŻAJCIE NA NIĄ

DANIAM456

POPIERAM ZGADZAM SIE UWAZAJCIE NA NIA

gość

Oszustka ciężko odzyskać od niej pieniądze nie wypłaca wogule nie odbiera telefonów ciągle klamie ze wypłaci po zakonczonym zleceniu czekam 3 miesiące i nic wykorzystuje ludzi UWARZAJCIE (usunięte przez administratora)

MATI789

OSZUSTKA I ZLODZIEJKA OKRADA LUDZI KTORZY CIEZKO U NIEJ PRACUJE PO WYKONANYM ZLECENIU NIE WYPLACA UWAZAJCIE NA NIA

Zostaw opinię o Ogrody Datura Honorata Alama - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogrody Datura Honorata Alama