Opinie o Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej w Rozalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej w Rozalin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Teresa Nowy wpis

No widze że pracownicy i klienci chwalą firmę :) Ciekawi mnie spora robieżnosć stawki, ktoś pisał że można zarobić od 3-7 tyś:D To o jakie stanowiska chodzi? :)

Arek Nowy wpis

@Stefan może jakieś widełki płacy byś podał?

Stefan Nowy wpis
@Arek

3000-7000 zależy co robisz

Jaszczur Nowy wpis

Wszystko ok.

Stefan

Polecam zarobki są ok

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej kandydat na stanowisko PRACA DLA OPERATORÓW HARVESTERA I FORWARDERA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Adam

@paweł a dlaczego piszesz ze jest ciężka ?

@Adam

Ja akurat pracuje na wysokości jako arborysta wiec nie jest łatwo ale za to ciekawe widoki :). Na pewno są w firmie łatwiejsze zadania ale ja lubię wyzwania i to mnie interesuje w tej pracy.

@Adam

praca fizyczna nie jest lekka :) ale możesz zawsze startować na jakieś stanowisko kierownicze :)

Paweł

Pracuje w Elitelas kilka lat i wszytko w porządku. Ludzie sympatyczni, robota ciężka ale dobrze płatna. Polecam

Ewa

Miło czytać pozytywne opinie. Czy Firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?

Absolutnie zadowolony. Praca ciężka, ale też adekwatna do tego płaca. Krzysiek spoko szef. Szefowa też w miarę ;)

mic

wszystko ok . Właściciel spoko gość, praca w firmie ciekawa, dobrze płatna ale ciężka. Ogólnie polecam.

Joanna
@mic

Rozumiem, że masz pozytywną opinię o pracy w Elitelas Zakład Usług Leśnych Krzysztof Madej. Napisałeś jednak, że jest ona ciężka? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat. Będzie ważna dla innych użytkowników, szczególnie tych, którzy chcieliby zacząć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Elitelas Zakład Usług Leśnych Krzysztof Madej?

mec

Wydaje mi się że to jedyna rozsądna firma tego typu. Współpraca z tym zulem to czysta przyjemność

xxx

Firma rzetelna, sumienna godny polecenia pracodawca.

Stefan

Dobry i rzetelny pracodawca. Pracowałem zul kilka lat i nie mogę się zgodzić z opiniami powyżej. Obecnie pracuje w innej firmie i mogę Pana madej polecić jako dobrego pracodawce.

sarajewo

Witam co tu duzo mówić ten zul to jest zupełna katastrofa odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej - Rozalin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej?

Zobacz opinie na temat firmy Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej?

Liczba opinii klientów firmy Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej
4.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 103
    39-460 Rozalin
  • NIP: 8672049241 REGON: 180175470

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zaklad Usług Leśnych Elitelas Krzysztof Madej