AGAdendron Sp.j.

Opinie o AGAdendron Sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

Olga
 Opinia

Praca przy której można się rozwijać w właściwie swoją wyobraźnie, polecam.

aleks
 Opinia

praca na lata. Jak robisz swoje i robota leci to nikt się nie czepia. W miarę dobra kasa zawsze na czas.

Opinia

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w AGAdendron Sp.j.? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

Mariusz

Dno zupełne

kamil
 Opinia

Widać, że ktoś nie może pogodzić się z faktem zwolnienia.

wacu
 Opinia

syf straszny trzymac sie z daleka

pawu
 Opinia

ta firma to dno gorszego nie ma szefostwo na niczym się nie zna pracują tam sami ukraińcy których można oszukiwać i tęmpi polacy a sprzęt nadaje się na złom jednym słowem szkoda mówić mizerna firma jesli można nazwać to firma

mir
 Opinia

Sprzęt na którym każą ci pracować to złom. Prawie wszyscy tam piją wódke i jako nowy pracownik musisz pracować za nich. Jeśli zaczniesz sie buntować to zostaniesz sprzedany do szefowej która lubi pijaków i we wszystko im wierzy. Wylecisz wtedy bez dostania wynagrodzenia,o umowie możesz zapomnieć,jakieś tam papiery dostajesz ale są one tyle warte co nic. Chcesz sam sprawdz.

Zostaw opinię o AGAdendron Sp.j. - Rybie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGAdendron Sp.j.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.