AGAdendron Sp.j.

Rybie

Opinie o AGAdendron Sp.j.

kamil

Widać, że ktoś nie może pogodzić się z faktem zwolnienia.

wacu

syf straszny trzymac sie z daleka

pawu

ta firma to dno gorszego nie ma szefostwo na niczym się nie zna pracują tam sami ukraińcy których można oszukiwać i tęmpi polacy a sprzęt nadaje się na złom jednym słowem szkoda mówić mizerna firma jesli można nazwać to firma

mir

Sprzęt na którym każą ci pracować to złom. Prawie wszyscy tam piją wódke i jako nowy pracownik musisz pracować za nich. Jeśli zaczniesz sie buntować to zostaniesz sprzedany do szefowej która lubi pijaków i we wszystko im wierzy. Wylecisz wtedy bez dostania wynagrodzenia,o umowie możesz zapomnieć,jakieś tam papiery dostajesz ale są one tyle warte co nic. Chcesz sam sprawdz.

Zostaw opinię o AGAdendron Sp.j. - Rybie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGAdendron Sp.j.